This company has been acquired
Lakeland Bancorp (LBAI) Hisse Özeti
Operates as the bank holding company for Lakeland Bank that provides financial products and services for businesses and consumers. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 4/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden LBAI için herhangi bir risk tespit edilmedi.
LBAI Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Lakeland Bancorp, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$13.43 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$16.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$10.65 |
| Beta | 0.82 |
| 1 Aylık Değişim | 18.95% |
| 3 Aylık Değişim | 6.84% |
| 1 Yıllık Değişim | 0.52% |
| 3 Yıllık Değişim | -27.76% |
| 5 Yıllık Değişim | -15.43% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 53.52% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| LBAI | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | 2.4% | 1.1% |
| 1Y | 0.5% | 22.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: LBAI geçen yıl % 22.3 oranında getiri sağlayan US Banks sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: LBAI geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| LBAI volatility | |
|---|---|
| LBAI Average Weekly Movement | 5.7% |
| Banks Industry Average Movement | 3.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: LBAI son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: LBAI 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1969 | 849 | Tom Shara | www.lakelandbank.com |
Lakeland Bancorp, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| LBAI temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$875.03m |
| Kazançlar(TTM) | US$83.88m |
| Gelir(TTM) | US$289.81m |
LBAI aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| LBAI gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$289.81m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$289.81m |
| Diğer Giderler | US$205.93m |
| Kazançlar | US$83.88m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.29 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 28.94% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 95.2% |
LBAI uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2024/05/16 11:19 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2024/05/16 00:00 |
| Kazançlar | 2024/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2023/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Lakeland Bancorp, Inc. 8 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Jacob Civiello | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| null null | D.A. Davidson & Co. |
| David Darst | Guggenheim Securities, LLC |