Commercial Bancgroup (CBK) Hisse Özeti
Commercial Bancgroup, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bireysel ve kurumsal müşterilere bir dizi bankacılık ve finansal hizmet sunan Commercial Bank'ın banka holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 1/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden CBK için herhangi bir risk tespit edilmedi.
CBK Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Commercial Bancgroup, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$28.69 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$29.89 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$23.24 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -0.52% |
| 3 Aylık Değişim | 6.93% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 19.54% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| CBK | US Banks | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.5% | 2.2% | 1.2% |
| 1Y | n/a | 22.3% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: CBK un US Banks sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: CBK un US Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| CBK volatility | |
|---|---|
| CBK Average Weekly Movement | 3.2% |
| Banks Industry Average Movement | 3.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: CBK son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: CBK 'nin haftalık oynaklığı ( 3% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1975 | 290 | Terry Lee | www.cbtn.com |
Commercial Bancgroup, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bireysel ve kurumsal müşterilere bir dizi bankacılık ve finansal hizmet sunan Commercial Bank'ın banka holding şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, vadesiz mevduat hesapları, faizli ürünler, tasarruf hesapları ve mevduat sertifikaları dahil olmak üzere çeşitli mevduat ürünlerini kabul etmektedir. Ayrıca taksitli krediler, teminatlı ve teminatsız kişisel kredi limitleri ve kredili mevduat koruma limitleri gibi gayrimenkul, ticari ve tüketici kredileri de sunmaktadır.
Commercial Bancgroup, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| CBK temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$393.09m |
| Kazançlar(TTM) | US$38.04m |
| Gelir(TTM) | US$91.06m |
CBK aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| CBK gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$91.06m |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$91.06m |
| Diğer Giderler | US$53.02m |
| Kazançlar | US$38.04m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.78 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 41.77% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 45.2% |
CBK uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
CBK güvenilir bir temettü ödüyor mu?
CBK temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Commercial Bancgroup temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 15 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jun 30 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 19 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 34 days |
CBK güvenilir bir temettü ödüyor mu?
CBK temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 11:56 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Commercial Bancgroup, Inc. 2 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Brett Rabatin | Hovde Group, LLC |
| Feddie Strickland | Hovde Group, LLC |