Niu Technologies (NIU) Hisse Özeti
Niu Technologies, iştirakleri aracılığıyla Çin Halk Cumhuriyeti'nde, Avrupa'da ve uluslararası alanda elektrikli scooter tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden NIU için herhangi bir risk tespit edilmedi.
NIU Community Fair Values
Create NarrativeSee what 32 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Niu Technologies Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$2.40 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$5.67 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$2.31 |
| Beta | -0.073 |
| 1 Aylık Değişim | -23.81% |
| 3 Aylık Değişim | -35.66% |
| 1 Yıllık Değişim | -40.74% |
| 3 Yıllık Değişim | -39.55% |
| 5 Yıllık Değişim | -92.80% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -72.25% |
Son Haberler & Güncellemeler
Niu Technologies: Why The Time Has Come To Be Long
Summary The market responded negatively to the latest earnings report from Niu Technologies, and the stock sold off, but long NIU is still worth a look for multiple reasons. The company experienced a slowdown, but growth is likely to accelerate in 2026, powered by world events pushing consumers towards electric two-wheelers. NIU stock is close to a price region where it has a history of turning around, which makes for a good entry point, especially if growth accelerates. The external environment has turned in favor of Niu Technologies, a major reason why I am bullish on it with a 'Buy' rating. Read the full article on Seeking AlphaNIU: Stable Profit Outlook Will Support Future Share Price Strength
Analysts have kept their $4.65 price target for Niu Technologies broadly unchanged. They point to only marginal tweaks in the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E assumptions as the basis for this stable view.Recent updates
Hissedar Getirileri
| NIU | US Auto | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.6% | 4.2% | 1.1% |
| 1Y | -40.7% | 23.8% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: NIU geçen yıl % 23.8 oranında getiri sağlayan US Auto sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: NIU geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| NIU volatility | |
|---|---|
| NIU Average Weekly Movement | 9.4% |
| Auto Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: NIU son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: NIU 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2014 | 671 | Yan Li | www.niu.com |
Niu Technologies, iştirakleri aracılığıyla Çin Halk Cumhuriyeti'nde, Avrupa'da ve uluslararası alanda elektrikli scooter tasarlamakta, üretmekte ve satmaktadır. Şirket, NQi, MQi, UQi, FQi serileri ve diğerleri dahil olmak üzere elektrikli motosiklet, moped ve bisiklet serileri; KQi kick-scooter serisi gibi mikro mobilite serileri; BQi e-bisiklet serisi; ve XQi elektrikli motosiklet ve NXT hiper elektrikli bisiklet sunmaktadır. Ayrıca yağmurluklar, eldivenler, dizlikler ve aksesuarlar, saklama sepetleri ve arka kutular, akıllı telefon tutucular, sırtlıklar ve kilitlerden oluşan e-scooter aksesuarları ve yedek parçaları; tişörtler, montlar, kot pantolonlar, şapkalar, çantalar ve mücevherler, defterler, rozetler, anahtarlıklar ve kupalar dahil olmak üzere yaşam tarzı aksesuarları ve yükseltilmiş tekerlekler, amortisörler, fren kaliperleri ve karbon fiber gövde panellerinden oluşan performans yükseltme bileşenleri sağlar.
Niu Technologies Temel Bilgiler Özeti
| NIU temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$188.25m |
| Kazançlar(TTM) | -US$13.90m |
| Gelir(TTM) | US$667.51m |
NIU aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| NIU gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥4.54b |
| Gelir Maliyeti | CN¥3.65b |
| Brüt Kâr | CN¥884.04m |
| Diğer Giderler | CN¥978.50m |
| Kazançlar | -CN¥94.46m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.20 |
| Brüt Marj | 19.49% |
| Net Kâr Marjı | -2.08% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 28.1% |
NIU uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 22:52 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Niu Technologies 13 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Paul Robert Dewberry | BofA Global Research |
| Jing Chang | China International Capital Corporation Limited |
| Zijun Li | Citic Securities Co., Ltd. |