Qualipoly Chemical (4722) Hisse Özeti
Qualipoly Chemical Corp. iştirakleri ile birlikte Tayvan'da, Asya'nın geri kalanında, Avrupa'da, Kuzey ve Güney Amerika'da ve uluslararası alanda UV ile kürlenebilen malzemeler, doymamış polyester reçineler ve sentetik reçineler üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 0/6 |
4722 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Qualipoly Chemical Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | NT$276.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | NT$295.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | NT$59.80 |
| Beta | 0.95 |
| 1 Aylık Değişim | 52.49% |
| 3 Aylık Değişim | 33.33% |
| 1 Yıllık Değişim | 334.65% |
| 3 Yıllık Değişim | 663.49% |
| 5 Yıllık Değişim | 711.76% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 2,952.43% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 4722 | TW Chemicals | TW Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 12.9% | 3.7% | 6.6% |
| 1Y | 334.6% | 70.3% | 102.0% |
Getiri vs. Endüstri: 4722 geçen yıl % 70.3 oranında getiri sağlayan TW Chemicals sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 4722 geçen yıl % 102 oranında getiri sağlayan TW Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 4722 volatility | |
|---|---|
| 4722 Average Weekly Movement | 10.9% |
| Chemicals Industry Average Movement | 7.1% |
| Market Average Movement | 6.2% |
| 10% most volatile stocks in TW Market | 12.3% |
| 10% least volatile stocks in TW Market | 2.5% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 4722 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda TW piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 4722 'nin haftalık oynaklığı ( 11% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala TW hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1978 | n/a | Hai Cheng Wang | www.qualipoly.com |
Qualipoly Chemical Corp. iştirakleri ile birlikte Tayvan'da, Asya'nın geri kalanında, Avrupa'da, Kuzey ve Güney Amerika'da ve uluslararası alanda UV ile kürlenebilen malzemeler, doymamış polyester reçineler ve sentetik reçineler üretmekte ve satmaktadır. Qualipoly Chemical Corp. ve Qualipoly Technology (Guangdong) Corp. segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, monomerler, oligomerler, katkı maddeleri, vernikler ve foto-inisiyatifler vb.
Qualipoly Chemical Corp. Temel Bilgiler Özeti
| 4722 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | NT$28.93b |
| Kazançlar(TTM) | NT$173.24m |
| Gelir(TTM) | NT$3.70b |
4722 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 4722 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | NT$3.70b |
| Gelir Maliyeti | NT$3.08b |
| Brüt Kâr | NT$616.38m |
| Diğer Giderler | NT$443.14m |
| Kazançlar | NT$173.24m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.70 |
| Brüt Marj | 16.66% |
| Net Kâr Marjı | 4.68% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 101.1% |
4722 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
4722 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
4722 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Qualipoly Chemical temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 30 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 30 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 34 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 64 days |
4722 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
4722 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 11:28 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Qualipoly Chemical Corp. 3 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Xiu Lian Wu | Capital Securities Corporation |
| Alexis Chen | Masterlink Securities Investment Advisory |
| null null | SinoPac Securities Investment Service |