This company listing is no longer active
Midsummer (MIDS BTA) Hisse Özeti
Midsummer AB (publ), endüstriyel ve ticari mülklere, kamu sektörü kuruluşlarına, özel şahıslara ve çatı ve güneş pili montajcılarına güneş panelleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
MIDS BTA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Midsummer AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 1.25 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 1.32 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 0.93 |
| Beta | 0.44 |
| 1 Aylık Değişim | n/a |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 9.86% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| MIDS BTA | SE Semiconductor | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 14.3% | 10.7% | 2.7% |
| 1Y | n/a | 121.6% | 12.8% |
Getiri vs. Endüstri: MIDS BTA un Swedish Semiconductor sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: MIDS BTA un Swedish Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| MIDS BTA volatility | |
|---|---|
| MIDS BTA Average Weekly Movement | n/a |
| Semiconductor Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.5% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: MIDS BTA hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: MIDS BTA 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2004 | 86 | Eric Jaremalm | www.midsummer.se |
Midsummer AB (publ), endüstriyel ve ticari mülklere, kamu sektörü kuruluşlarına, özel şahıslara ve çatı ve güneş pili montajcılarına güneş panelleri geliştirir, üretir ve satar. Kadmiyum içermeyen ince film güneş pilleri üretmek için hazır bir üretim sistemi olan Midsummer DUO; güneş pili araştırmalarında kullanılan ince filmler için bir araç olan Midsummer UNO; ince güneş panellerini dikişli sac çatı ile birleştiren bir güneş çatısı olan Midsummer SLIM; kiremitler için dalga şeklinde bir güneş paneli olan Midsummer WAVE ve çatılar için ultra hafif ve esnek bir güneş paneli olan Midsummer BOLD'u sunmaktadır. İsveç, Portekiz, İtalya, Avrupa Birliği'nin geri kalanı, Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası alanda faaliyet göstermektedir.
Midsummer AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| MIDS BTA temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 422.37m |
| Kazançlar(TTM) | -SEK 110.33m |
| Gelir(TTM) | SEK 117.11m |
MIDS BTA aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| MIDS BTA gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 117.11m |
| Gelir Maliyeti | SEK 98.41m |
| Brüt Kâr | SEK 18.70m |
| Diğer Giderler | SEK 129.02m |
| Kazançlar | -SEK 110.33m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.33 |
| Brüt Marj | 15.97% |
| Net Kâr Marjı | -94.21% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 171.8% |
MIDS BTA uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/01/30 05:31 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/01/28 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Midsummer AB (publ) 1 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Orjan Roden | DNB Carnegie Commissioned Research |