Bonesupport Holding (BONEX) Hisse Özeti
Bir ortobiyoloji şirketi olan Bonesupport Holding AB (publ), Avrupa, Kuzey Amerika ve uluslararası alanda enjekte edilebilir biyo-seramik kemik grefti ikameleri geliştirmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 6/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
BONEX Community Fair Values
Create NarrativeSee what 42 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Bonesupport Holding AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 263.20 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 346.40 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 165.00 |
| Beta | 0.48 |
| 1 Aylık Değişim | 11.53% |
| 3 Aylık Değişim | 40.45% |
| 1 Yıllık Değişim | -2.08% |
| 3 Yıllık Değişim | 128.27% |
| 5 Yıllık Değişim | 270.18% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 722.50% |
Son Haberler & Güncellemeler
BONEX: Infection Study Outcomes And Segment Focus Will Drive Future Upside
Analysts have kept their SEK price target for Bonesupport Holding broadly steady, with only minor model tweaks to the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E assumptions guiding this latest narrative update. What's in the News Bonesupport Holding plans an analyst and investor day focused on how its segment based approach is intended to increase penetration and market share for CERAMENT in prioritized indication areas.Bonesupport Holding AB (publ) Just Missed Earnings - But Analysts Have Updated Their Models
Bonesupport Holding AB (publ) ( STO:BONEX ) missed earnings with its latest first-quarter results, disappointing...BONEX: Clinical Pilot Infection Outcomes Will Support Future Upside Potential
Analysts have raised their price target for Bonesupport Holding by about SEK 10.60 to SEK 377.17, citing updated assumptions that include a slightly higher discount rate, adjusted revenue growth expectations, a revised profit margin outlook, and a lower future P/E multiple. What's in the News Bonesupport Holding announced the first publication of a US clinical pilot study on the surgical technique and outcomes of CERAMENT G in trauma.Recent updates
Hissedar Getirileri
| BONEX | SE Biotechs | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.8% | 3.7% | 4.3% |
| 1Y | -2.1% | 29.5% | 14.4% |
Getiri vs. Endüstri: BONEX geçen yıl % 29.5 oranında getiri sağlayan Swedish Biotechs sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: BONEX geçen yıl % 14.4 oranında getiri sağlayan Swedish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| BONEX volatility | |
|---|---|
| BONEX Average Weekly Movement | 7.4% |
| Biotechs Industry Average Movement | 9.3% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.5% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: BONEX son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: BONEX 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1999 | 160 | Torbjorn Skold | www.bonesupport.com |
Bir ortobiyoloji şirketi olan Bonesupport Holding AB (publ), Avrupa, Kuzey Amerika ve uluslararası alanda enjekte edilebilir biyo-seramik kemik grefti ikameleri geliştirmekte ve satmaktadır. Şirket, konak kemiğe yeniden şekil veren enjekte edilebilir bir seramik kemik grefti ikamesi olan CERAMENT Kemik Boşluğu Doldurucu; konak kemiğe yeniden şekil veren ve kemik iyileşmesinin kritik ilk 30 günü boyunca Gentamisin salgılayan, ayrıca kemik enfeksiyonunu tedavi eden ve önleyen enjekte edilebilir bir seramik kemik grefti ikamesi olan CERAMENT G; konak kemiğe yeniden şekil veren ve kemik iyileşmesinin kritik ilk 30 günü boyunca Vankomisin salgılayan, ayrıca kemik enfeksiyonunu tedavi eden ve önleyen enjekte edilebilir bir seramik kemik grefti ikamesi olan CERAMENT V sunmaktadır. Ayrıca, kemik defektlerine hedefli uygulama ve ölü alan yönetimi için cerrahlara yönelik yardımcı bir lokal uygulama seçeneği olan CERAMENT Bead Tray'i de sunmaktadır.
Bonesupport Holding AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| BONEX temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 17.33b |
| Kazançlar(TTM) | SEK 185.11m |
| Gelir(TTM) | SEK 1.22b |
BONEX aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| BONEX gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 1.22b |
| Gelir Maliyeti | SEK 91.44m |
| Brüt Kâr | SEK 1.12b |
| Diğer Giderler | SEK 938.60m |
| Kazançlar | SEK 185.11m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 16, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.81 |
| Brüt Marj | 92.48% |
| Net Kâr Marjı | 15.23% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
BONEX uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 10:18 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Bonesupport Holding AB (publ) 8 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| null null | ABG Sundal Collier |
| Erik Cassel | Danske Bank |
| Kristofer Liljeberg-Svensson | DNB Carnegie |