Starbreeze (STAR A) Hisse Özeti
Starbreeze AB (publ) Avrupa ve Kuzey Amerika'da PC ve konsol oyunları geliştirmekte, yaratmakta, yayınlamakta ve dağıtmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
STAR A Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Starbreeze AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 0.16 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 0.30 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 0.093 |
| Beta | 1.48 |
| 1 Aylık Değişim | 18.84% |
| 3 Aylık Değişim | 56.19% |
| 1 Yıllık Değişim | -45.33% |
| 3 Yıllık Değişim | -86.88% |
| 5 Yıllık Değişim | -87.99% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -98.98% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| STAR A | SE Entertainment | SE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 9.3% | 1.3% | 3.2% |
| 1Y | -45.3% | -18.5% | 14.4% |
Getiri vs. Endüstri: STAR A geçen yıl % -18.5 oranında getiri sağlayan Swedish Entertainment sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: STAR A geçen yıl % 14.4 oranında getiri sağlayan Swedish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| STAR A volatility | |
|---|---|
| STAR A Average Weekly Movement | 33.2% |
| Entertainment Industry Average Movement | 7.0% |
| Market Average Movement | 6.3% |
| 10% most volatile stocks in SE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in SE Market | 3.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: STAR A hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Swedish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: STAR A 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 19% dan 33% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1998 | 119 | Adolf Kristjansson | www.starbreeze.com |
Starbreeze AB (publ), Avrupa ve Kuzey Amerika'da PC ve konsol oyunları geliştirmekte, yaratmakta, yayınlamakta ve dağıtmaktadır. Şirket, Oyun Satışları, 3. Parti Yayıncılık, Lisanslar ve Diğer segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir.
Starbreeze AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| STAR A temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | SEK 181.92m |
| Kazançlar(TTM) | -SEK 429.31m |
| Gelir(TTM) | SEK 179.87m |
STAR A aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| STAR A gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 179.87m |
| Gelir Maliyeti | SEK 251.30m |
| Brüt Kâr | -SEK 71.44m |
| Diğer Giderler | SEK 357.88m |
| Kazançlar | -SEK 429.31m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 20, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.26 |
| Brüt Marj | -39.72% |
| Net Kâr Marjı | -238.69% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
STAR A uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/24 00:15 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Starbreeze AB (publ) 7 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Nils Sjogren | ABG Sundal Collier Sponsored |
| Oscar Erixon | Carnegie Investment Bank AB |
| Christoffer Jennel | Inderes Oy |