Dar AlBalad for Business Solutions (7205) Hisse Özeti
Dar Albalad for Business Solutions Ltd. bilgi teknolojileri (BT) danışmanlık hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
7205 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Dar AlBalad for Business Solutions Company Rakipler
Axelerated Solutions for Information and Communication Technology
Saudi Azm for Communication and Information Technology
Edarat Communication and Information Technology
Perfect Presentation for Commercial Services
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ر.س12.87 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ر.س14.12 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ر.س10.72 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | n/a |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 2.96% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 7205 | SA IT | SA Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | n/a | -3.5% | 0.05% |
| 1Y | n/a | -27.1% | 7.3% |
Getiri vs. Endüstri: 7205 un SA IT sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: 7205 un SA Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| 7205 volatility | |
|---|---|
| 7205 Average Weekly Movement | n/a |
| IT Industry Average Movement | 6.9% |
| Market Average Movement | 4.9% |
| 10% most volatile stocks in SA Market | 7.9% |
| 10% least volatile stocks in SA Market | 2.9% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 7205 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda SA piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 7205 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2001 | 750 | Georges Ghajar | addar-bs.com |
Dar Albalad for Business Solutions Ltd. bilgi teknolojileri (BT) danışmanlık hizmetleri ve çözümleri sunmaktadır. Şirketin hizmetleri, son kullanıcı destek hizmetleri, hizmet masası hizmetleri, uygulama destek hizmetleri ve altyapı destek hizmetleri gibi kesintisiz ve verimli bir dijital ortam sağlayan sürekli izleme, bakım, sorun giderme ve desteği içerir.
Dar AlBalad for Business Solutions Company Temel Bilgiler Özeti
| 7205 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ر.س900.90m |
| Kazançlar(TTM) | ر.س51.36m |
| Gelir(TTM) | ر.س323.11m |
7205 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 7205 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ر.س323.11m |
| Gelir Maliyeti | ر.س257.01m |
| Brüt Kâr | ر.س66.10m |
| Diğer Giderler | ر.س14.74m |
| Kazançlar | ر.س51.36m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.73 |
| Brüt Marj | 20.46% |
| Net Kâr Marjı | 15.89% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
7205 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 05:57 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/21 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Dar AlBalad for Business Solutions Company 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.