RRH Group (RRH) Hisse Özeti
Roof Renovation S.A. bir spor ve eğitim internet platformu işletmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
RRH Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
RRH Group S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł0.085 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł0.13 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł0.065 |
| Beta | -0.57 |
| 1 Aylık Değişim | 20.71% |
| 3 Aylık Değişim | 0.84% |
| 1 Yıllık Değişim | -1.97% |
| 3 Yıllık Değişim | -77.65% |
| 5 Yıllık Değişim | -89.94% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -96.70% |
Son Haberler & Güncellemeler
Roof Renovation S.A.'s (WSE:RRH) Revenues Are Not Doing Enough For Some Investors
Roof Renovation S.A.'s ( WSE:RRH ) price-to-sales (or "P/S") ratio of 0.4x may look like a pretty appealing investment...Roof Renovation S.A. (WSE:RRH) Surges 27% Yet Its Low P/S Is No Reason For Excitement
Roof Renovation S.A. ( WSE:RRH ) shares have continued their recent momentum with a 27% gain in the last month alone...Recent updates
Hissedar Getirileri
| RRH | PL Media | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 20.7% | -0.05% | 1.6% |
| 1Y | -2.0% | 22.5% | 24.5% |
Getiri vs. Endüstri: RRH geçen yıl % 22.5 oranında getiri sağlayan Polish Media sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: RRH geçen yıl % 24.5 oranında getiri sağlayan Polish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| RRH volatility | |
|---|---|
| RRH Average Weekly Movement | 9.7% |
| Media Industry Average Movement | 4.5% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: RRH hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: RRH 'nin haftalık oynaklığı ( 10% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala Polish hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1990 | 51 | Rafal Wojcik | rrhgroup.pl |
Roof Renovation S.A. bir spor ve eğitim internet platformu işletmektedir. Platform tenis üzerine eğitim videoları sunmaktadır. Şirket daha önce TopLevelTennis.com Spólka Akcyjna olarak biliniyordu.
RRH Group S.A. Temel Bilgiler Özeti
| RRH temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł14.69m |
| Kazançlar(TTM) | -zł45.30m |
| Gelir(TTM) | zł45.44m |
RRH aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| RRH gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł45.44m |
| Gelir Maliyeti | zł23.01m |
| Brüt Kâr | zł22.43m |
| Diğer Giderler | zł67.73m |
| Kazançlar | -zł45.30m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jun 01, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.26 |
| Brüt Marj | 49.36% |
| Net Kâr Marjı | -99.70% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 29.2% |
RRH uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 11:31 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
RRH Group S.A. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.