Megaron (MEG) Hisse Özeti
Megaron S.A. Polonya'da ve uluslararası alanda iç kaplama işleri için inşaat malzemeleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
MEG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Megaron S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł6.30 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł7.40 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł4.90 |
| Beta | 0.090 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | 7.69% |
| 3 Yıllık Değişim | -38.24% |
| 5 Yıllık Değişim | -42.73% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -75.76% |
Son Haberler & Güncellemeler
Megaron S.A. (WSE:MEG) Soars 31% But It's A Story Of Risk Vs Reward
Megaron S.A. ( WSE:MEG ) shareholders have had their patience rewarded with a 31% share price jump in the last month...Market Still Lacking Some Conviction On Megaron S.A. (WSE:MEG)
When you see that almost half of the companies in the Basic Materials industry in Poland have price-to-sales ratios (or...Megaron S.A.'s (WSE:MEG) Price Is Right But Growth Is Lacking
Megaron S.A.'s ( WSE:MEG ) price-to-sales (or "P/S") ratio of 0.4x may look like a pretty appealing investment...Recent updates
Hissedar Getirileri
| MEG | PL Basic Materials | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 2.3% | 1.4% |
| 1Y | 7.7% | -13.4% | 26.3% |
Getiri vs. Endüstri: MEG geçen yıl % -13.4 oranında getiri sağlayan Polish Basic Materials sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: MEG geçen yıl % 26.3 oranında getiri sağlayan Polish Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| MEG volatility | |
|---|---|
| MEG Average Weekly Movement | n/a |
| Basic Materials Industry Average Movement | 5.5% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.9% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: MEG hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: MEG 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| n/a | 83 | Piotr Sikora | www.megaron.com.pl |
Megaron S.A., Polonya'da ve uluslararası alanda iç kaplama işleri için inşaat malzemeleri üretimi ve satışı yapmaktadır. Şirketin ürün portföyü alçı sıvalar, hazır polimer sıvalar, macun sıvalar, dekoratif sıvılar, sıva yapıştırıcıları, dispersiyon yapıştırıcıları ve emülsiyonlardan oluşmaktadır. İnşaat zincirlerine ve toptancılara hizmet vermektedir.
Megaron S.A. Temel Bilgiler Özeti
| MEG temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł17.01m |
| Kazançlar(TTM) | zł106.00k |
| Gelir(TTM) | zł39.95m |
MEG aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| MEG gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł39.95m |
| Gelir Maliyeti | zł0 |
| Brüt Kâr | zł39.95m |
| Diğer Giderler | zł39.85m |
| Kazançlar | zł106.00k |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Sep 24, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.039 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.27% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 5.4% |
MEG uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 02:57 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/04/27 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Megaron S.A. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.