Sheepyard (SHY) Hisse Özeti
Provides strategy and finance services to companies and investors in Poland. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
SHY Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Sheepyard S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł0.42 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł0.42 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł0.15 |
| Beta | -0.068 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | 0% |
| 1 Yıllık Değişim | 103.88% |
| 3 Yıllık Değişim | -93.00% |
| 5 Yıllık Değişim | -25.00% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -69.57% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| SHY | PL Professional Services | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 0.9% | 2.1% |
| 1Y | 103.9% | 20.9% | 26.9% |
Getiri vs. Endüstri: SHY geçen yıl % 20.9 oranında getiri sağlayan Polish Professional Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: SHY geçen yıl % 26.9 oranında getiri sağlayan Polish Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| SHY volatility | |
|---|---|
| SHY Average Weekly Movement | n/a |
| Professional Services Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SHY son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: SHY 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2006 | 8 | Pawel Owczynski | www.sheepyard.pl |
Sheepyard S.A. Temel Bilgiler Özeti
| SHY temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł10.79m |
| Kazançlar(TTM) | -zł28.27m |
| Gelir(TTM) | zł1.13m |
SHY aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SHY gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł1.13m |
| Gelir Maliyeti | zł773.76k |
| Brüt Kâr | zł351.50k |
| Diğer Giderler | zł28.62m |
| Kazançlar | -zł28.27m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
Oct 14, 2024
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.10 |
| Brüt Marj | 31.24% |
| Net Kâr Marjı | -2,512.21% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 2.0% |
SHY uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2024/08/26 16:25 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2024/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2024/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2023/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Sheepyard S.A. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.