Equnico (EQU) Hisse Özeti
Equnico SE, bağlı ortaklıkları aracılığıyla Estonya, Polonya, Rusya'da ve uluslararası alanda inşaat, enerji ve inşaat mühendisliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
EQU Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Equnico SE Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł1.15 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł1.39 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł0.63 |
| Beta | 0.16 |
| 1 Aylık Değişim | -6.15% |
| 3 Aylık Değişim | -7.29% |
| 1 Yıllık Değişim | 74.54% |
| 3 Yıllık Değişim | 104.46% |
| 5 Yıllık Değişim | 44.03% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -88.28% |
Son Haberler & Güncellemeler
Some Confidence Is Lacking In Equnico SE's (WSE:EQU) P/S
Equnico SE's ( WSE:EQU ) price-to-sales (or "P/S") ratio of 4.4x may look like a poor investment opportunity when you...Equnico's (WSE:EQU) Sluggish Earnings Might Be Just The Beginning Of Its Problems
A lackluster earnings announcement from Equnico SE ( WSE:EQU ) last week didn't sink the stock price. We think that...Recent updates
Hissedar Getirileri
| EQU | PL Construction | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | 1.8% | 1.6% |
| 1Y | 74.5% | 10.4% | 24.5% |
Getiri vs. Endüstri: EQU geçen yıl % 10.4 oranında getiri sağlayan Polish Construction sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: EQU geçen yıl % 24.5 oranında getiri sağlayan Polish Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| EQU volatility | |
|---|---|
| EQU Average Weekly Movement | 4.5% |
| Construction Industry Average Movement | 5.1% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: EQU son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: EQU 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1950 | 720 | Krzysztof Dlugosz | equnico.com |
Equnico SE, iştirakleri aracılığıyla Estonya, Polonya, Rusya'da ve uluslararası alanda inşaat, enerji ve inşaat mühendisliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket, inşaat işleri, beton yapıların inşası, sivil yol ve demiryolu mühendisliği yapılarının inşası, asfalt karışımları ve beton üretimi ve enerji tesislerinin inşası ve modernizasyonu için malzeme ve ekipman teslimatı yapmaktadır. Ayrıca, yeni malzeme ve ekipmanların belgelendirilmesi, alternatif teknolojilerin koordinasyonu, tasarım şartnamelerinde ve maliyet tahminlerinde değişiklikler yapılması ve inşaat işlerinin başlatılması için gerekli onayların alınması dahil olmak üzere tasarım ve danışmanlık hizmetleri ve tanıtım desteği de sunmaktadır.
Equnico SE Temel Bilgiler Özeti
| EQU temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł362.82m |
| Kazançlar(TTM) | zł7.97m |
| Gelir(TTM) | zł79.69m |
EQU aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| EQU gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł79.69m |
| Gelir Maliyeti | zł38.18m |
| Brüt Kâr | zł41.51m |
| Diğer Giderler | zł33.53m |
| Kazançlar | zł7.97m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jun 01, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.025 |
| Brüt Marj | 52.09% |
| Net Kâr Marjı | 10.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 9.2% |
EQU uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 17:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Equnico SE 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.