Secure Logistics - Trax Group (SLGL) Hisse Özeti
Secure Logistics Group Limited, Pakistan'da lojistik, takip ve filo yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
SLGL Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Secure Logistics - Trax Group Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | PK₨15.21 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | PK₨26.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | PK₨13.00 |
| Beta | 0.90 |
| 1 Aylık Değişim | 0.60% |
| 3 Aylık Değişim | -21.60% |
| 1 Yıllık Değişim | 2.22% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 25.70% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| SLGL | PK Transportation | PK Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 4.2% | -2.9% | 3.9% |
| 1Y | 2.2% | 2.6% | 31.2% |
Getiri vs. Endüstri: SLGL geçen yıl % 2.6 oranında getiri sağlayan PK Transportation sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: SLGL geçen yıl % 31.2 oranında getiri sağlayan PK Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| SLGL volatility | |
|---|---|
| SLGL Average Weekly Movement | 8.9% |
| Transportation Industry Average Movement | 5.0% |
| Market Average Movement | 8.4% |
| 10% most volatile stocks in PK Market | 11.2% |
| 10% least volatile stocks in PK Market | 5.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: SLGL son 3 ayda PK piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: SLGL 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2009 | 806 | Gulraiz Khan | www.slg.com.pk |
Secure Logistics Group Limited, Pakistan'da lojistik, takip ve filo yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Uzun vadeli sözleşmeler kapsamında uzak mesafelerde dökme ve konteynerli yükler; uzun vadeli sözleşmeler kapsamında kısa ve orta mesafelerde konteynerli yükler; ve SecurLog markası altında projeye özel lojistik hizmetleri sunmaktadır. Şirket, şirket içi ve üçüncü taraf filolara teknoloji tabanlı güvenlik ve varlık takibi de dahil olmak üzere teknoloji tabanlı lojistik hizmetleri sunmaktadır.
Secure Logistics - Trax Group Limited Temel Bilgiler Özeti
| SLGL temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | PK₨6.42b |
| Kazançlar(TTM) | PK₨908.50m |
| Gelir(TTM) | PK₨3.08b |
SLGL aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| SLGL gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | PK₨3.08b |
| Gelir Maliyeti | PK₨2.12b |
| Brüt Kâr | PK₨965.47m |
| Diğer Giderler | PK₨56.97m |
| Kazançlar | PK₨908.50m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.15 |
| Brüt Marj | 31.30% |
| Net Kâr Marjı | 29.45% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 3.1% |
SLGL uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 07:58 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Secure Logistics - Trax Group Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.