This company listing is no longer active
A.L.A. società per azioni (ALA) Hisse Özeti
A.L.A. società per azioni, havacılık ve savunma, demiryolu ve yüksek teknoloji sektörlerinde tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 2/6 |
Ödüller
Risk Analizi
ALA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
A.L.A. società per azioni Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €36.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €38.50 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €22.80 |
| Beta | -0.0043 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | 0.84% |
| 1 Yıllık Değişim | 47.54% |
| 3 Yıllık Değişim | 206.38% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 265.48% |
Son Haberler & Güncellemeler
Impressive Earnings May Not Tell The Whole Story For A.L.A. società per azioni (BIT:ALA)
A.L.A. società per azioni's ( BIT:ALA ) stock was strong after they recently reported robust earnings. We did some...A.L.A. società per azioni (BIT:ALA) Has Affirmed Its Dividend Of €0.75
A.L.A. società per azioni ( BIT:ALA ) will pay a dividend of €0.75 on the 21st of May. This payment means the dividend...Recent updates
Hissedar Getirileri
| ALA | IT Logistics | IT Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 3.3% | 1.0% |
| 1Y | 47.5% | 13.2% | 19.4% |
Getiri vs. Endüstri: ALA geçen yıl % 13.2 oranında getiri sağlayan Italian Logistics sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: ALA geçen yıl % 19.4 oranında getiri sağlayan Italian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| ALA volatility | |
|---|---|
| ALA Average Weekly Movement | 0.5% |
| Logistics Industry Average Movement | 5.1% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.8% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ALA son 3 ayda Italian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: ALA 'nin haftalık oynaklığı ( 1% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1986 | 710 | Roberto Tonna | www.alacorporation.com |
A.L.A. società per azioni, havacılık ve savunma, demiryolu ve yüksek teknoloji sektörlerinde tedarik zinciri çözümleri sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Ürünleri arasında elektrik ve elektronik, bağlantı elemanları, hidrolik, iç mekan, MRO/pazar sonrası ve diğerleri ile malzeme ve aletler bulunmaktadır. Şirket ayrıca enerji ve endüstriyel pazarlar için vanalar, basınçlı parçalar, mekanik ve kontrol ekipmanları, elektrik motorları ve jeneratörler ve işlenmiş çelik ürünler; elektrik sistemleri ve I&C aksesuarlarının yanı sıra akışkan, havalandırma ve AC sistemleri de dahil olmak üzere bir dizi ürün ve uygulama sunmaktadır.
A.L.A. società per azioni Temel Bilgiler Özeti
| ALA temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €325.08m |
| Kazançlar(TTM) | €21.90m |
| Gelir(TTM) | €317.44m |
ALA aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ALA gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €317.44m |
| Gelir Maliyeti | €273.98m |
| Brüt Kâr | €43.47m |
| Diğer Giderler | €21.57m |
| Kazançlar | €21.90m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.42 |
| Brüt Marj | 13.69% |
| Net Kâr Marjı | 6.90% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 104.7% |
ALA uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/01/13 13:55 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/01/08 00:00 |
| Kazançlar | 2025/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
A.L.A. società per azioni 1 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Arianna Terazzi | Intesa Sanpaolo Equity Research |