Bai-Kakaji Polymers (544670) Hisse Özeti
Bai-Kakaji Polymers Limited, Hindistan'da içecek ve gıda endüstrisi için ambalaj çözümleri üretmekte ve tedarik etmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 0/6 |
544670 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Bai-Kakaji Polymers Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹167.70 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹220.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹143.10 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -8.44% |
| 3 Aylık Değişim | -7.86% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -10.89% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 544670 | IN Packaging | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.5% | 1.8% | 2.0% |
| 1Y | n/a | -15.3% | 0.4% |
Getiri vs. Endüstri: 544670 un Indian Packaging sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: 544670 un Indian Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| 544670 volatility | |
|---|---|
| 544670 Average Weekly Movement | 6.4% |
| Packaging Industry Average Movement | 7.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.2% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 544670 son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 544670 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2013 | 200 | Balkishan Mundada | www.baikakajipolymers.com |
Bai-Kakaji Polymers Limited, Hindistan'da içecek ve gıda endüstrisi için ambalaj çözümleri üretmekte ve tedarik etmektedir. Şirket, ambalajlı içme suyu, gazlı içecekler, meyve suları, plastik kavanozlar ve süt ürünleri için şişe kapakları üretmektedir. Ürünleri arasında PET (Polietilen Tereftalat) Preformlar, plastik şişe ve kap üretimi için enjeksiyon kalıplı bileşenler; PET Preform kapaklar, şişe kapakları ve kavanozlar dahil olmak üzere plastik kapaklar; ve LDPE Shrink Film, Streç / Palet Sarma Filmi, Yüzey Koruma Filmi, Streç başlık Boru Filmi, VCI Film, Streç Film, Silaj Sarma ve Süt Filmi dahil olmak üzere diğer esnek ambalaj çözümleri bulunmaktadır.
Bai-Kakaji Polymers Limited Temel Bilgiler Özeti
| 544670 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹3.59b |
| Kazançlar(TTM) | ₹183.69m |
| Gelir(TTM) | ₹3.26b |
544670 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 544670 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹3.26b |
| Gelir Maliyeti | ₹2.61b |
| Brüt Kâr | ₹650.36m |
| Diğer Giderler | ₹466.67m |
| Kazançlar | ₹183.69m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 29, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 8.58 |
| Brüt Marj | 19.95% |
| Net Kâr Marjı | 5.64% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 203.3% |
544670 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 00:39 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2025/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Bai-Kakaji Polymers Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.