Bonlon Industries (543211) Hisse Özeti
Bonlon Industries Limited demir ve demir dışı metallerin üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 0/6 |
543211 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Bonlon Industries Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹45.10 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹73.99 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹31.00 |
| Beta | 0.15 |
| 1 Aylık Değişim | -10.20% |
| 3 Aylık Değişim | 3.39% |
| 1 Yıllık Değişim | 28.67% |
| 3 Yıllık Değişim | 68.85% |
| 5 Yıllık Değişim | 105.00% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 109.77% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 543211 | IN Metals and Mining | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.6% | 0.9% | 0.4% |
| 1Y | 28.7% | 29.0% | -0.6% |
Getiri vs. Endüstri: 543211 geçen yıl % 29 oranında getiri sağlayan Indian Metals and Mining sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 543211 geçen yıl % -0.6 oranında getiri sağlayan Indian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 543211 volatility | |
|---|---|
| 543211 Average Weekly Movement | 6.9% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.3% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 543211 son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 543211 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1997 | 57 | Arun Kumar Shekhar Jain | bonlonindustries.com |
Bonlon Industries Limited, demir ve demir dışı metallerin üretimi ve ticareti ile uğraşmaktadır. Şirket, Metal, Ticaret ve İmalat segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Elektrik ve diğer mühendislik endüstrilerinde kullanılmak üzere bakır tel çubuklar ve enerji üretimi ve iletimi, güç dağıtımı, telekomünikasyon, elektronik devre ve elektrikli ekipman uygulamalarında kullanılmak üzere bakır teller sunmaktadır.
Bonlon Industries Limited Temel Bilgiler Özeti
| 543211 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹639.67m |
| Kazançlar(TTM) | ₹22.32m |
| Gelir(TTM) | ₹6.97b |
543211 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 543211 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹6.97b |
| Gelir Maliyeti | ₹6.46b |
| Brüt Kâr | ₹509.83m |
| Diğer Giderler | ₹487.51m |
| Kazançlar | ₹22.32m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 30, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.57 |
| Brüt Marj | 7.32% |
| Net Kâr Marjı | 0.32% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 49.7% |
543211 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 12:33 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Bonlon Industries Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.