TeamTech Formwork Solutions (TEAMTECH) Hisse Özeti
TeamTech Formwork Solutions Limited, Hindistan'da inşaat endüstrisi için modüler T kalıp ve özelleştirilmiş kalıp sistemlerinin tasarımı, mühendisliği, üretimi, yenilenmesi, yenilenmesi ve kiralanması ile ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 0/6 |
TEAMTECH Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
TeamTech Formwork Solutions Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹72.95 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹76.80 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹70.95 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | n/a |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 15.79% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| TEAMTECH | IN Construction | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | n/a | 2.4% | 2.1% |
| 1Y | n/a | -4.0% | 0.8% |
Getiri vs. Endüstri: TEAMTECH un Indian Construction sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: TEAMTECH un Indian Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| TEAMTECH volatility | |
|---|---|
| TEAMTECH Average Weekly Movement | n/a |
| Construction Industry Average Movement | 7.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.3% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: TEAMTECH hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: TEAMTECH 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2017 | 100 | Eldo Varghese | www.teamtechengg.com |
TeamTech Formwork Solutions Limited, Hindistan'da inşaat sektörü için modüler T kalıp ve özelleştirilmiş kalıp sistemlerinin tasarımı, mühendisliği, üretimi, yenilenmesi, yenilenmesi ve kiralanması faaliyetlerini yürütmektedir. Standart paneller, özelleştirilmiş paneller, kalıp aksesuarları ve destekleyici bileşenler sunmaktadır. Şirketin ürünleri temeller, kolonlar, yapısal duvarlar, istinat duvarları, kirişler, köprü tabliyeleri, iskele yapıları, su depoları ve dairesel yapılar ile endüstriyel ve altyapı bileşenlerinde kullanılmaktadır.
TeamTech Formwork Solutions Limited Temel Bilgiler Özeti
| TEAMTECH temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹2.19b |
| Kazançlar(TTM) | ₹115.90m |
| Gelir(TTM) | ₹536.61m |
TEAMTECH aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| TEAMTECH gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹536.61m |
| Gelir Maliyeti | ₹251.27m |
| Brüt Kâr | ₹285.35m |
| Diğer Giderler | ₹169.45m |
| Kazançlar | ₹115.90m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 3.87 |
| Brüt Marj | 53.18% |
| Net Kâr Marjı | 21.60% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 50.2% |
TEAMTECH uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 00:40 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2026/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
TeamTech Formwork Solutions Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.