Marc Technocrats (MARC) Hisse Özeti
Marc Technocrats Limited, Hindistan'da altyapı danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 5/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
MARC Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Marc Technocrats Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹89.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹94.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹40.75 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -4.20% |
| 3 Aylık Değişim | 45.42% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 25.88% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| MARC | IN Construction | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.2% | 2.8% | 2.2% |
| 1Y | n/a | -3.1% | 0.06% |
Getiri vs. Endüstri: MARC un Indian Construction sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: MARC un Indian Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| MARC volatility | |
|---|---|
| MARC Average Weekly Movement | 6.7% |
| Construction Industry Average Movement | 7.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.3% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: MARC son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: MARC 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2007 | 181 | Hitender Kumar | mtplonline.in/ |
Marc Technocrats Limited, Hindistan'da altyapı danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Jeo-teknik ve hidrolojik araştırmalar, trafik etütleri ve uygulama için inşaat çizimlerinin onaylanması dahil olmak üzere destekleyici verilerle birlikte çizimlerin gözden geçirilmesi gibi denetim ve kalite kontrol hizmetleri sunar; inşaat faaliyetlerinin ilerlemesinin, kalitesinin ve güvenliğinin değerlendirilmesi; inşaat işindeki kusurları ve eksiklikleri belirlemek ve ele almak için denetim; ve işletme ve bakım hizmetleri. Şirket ayrıca ayrıntılı tasarım, çalışma çizimleri, ayrıntılı maliyet tahminleri, ekonomik ve finansal uygulanabilirlik analizi ve çevresel ve sosyal etki değerlendirmesi dahil olmak üzere ayrıntılı tasarım ve proje raporları; başlangıç raporu, bilgi çalışması ve kavramsal planlama; saha çalışması ve etütleri, trafik etütleri ve hizalama sonuçlandırma; yeraltı araştırmaları, jeoteknik araştırmalar, kamu hizmetleri ve diğer fiziksel özelliklerin değerlendirilmesi, çevresel çalışmalar, depremsellik değerlendirmeleri ve saha değerlendirmeleri sağlar.
Marc Technocrats Limited Temel Bilgiler Özeti
| MARC temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹1.54b |
| Kazançlar(TTM) | ₹94.53m |
| Gelir(TTM) | ₹581.88m |
MARC aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| MARC gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹581.88m |
| Gelir Maliyeti | ₹93.46m |
| Brüt Kâr | ₹488.42m |
| Diğer Giderler | ₹393.90m |
| Kazançlar | ₹94.53m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 5.46 |
| Brüt Marj | 83.94% |
| Net Kâr Marjı | 16.25% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 1.8% |
MARC uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 11:11 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Marc Technocrats Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.