L. T. Elevator (544518) Hisse Özeti
L. T. Elevator Limited, Hindistan'da asansör üretimi yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
544518 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
L. T. Elevator Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹234.45 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹257.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹125.33 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 36.31% |
| 3 Aylık Değişim | 24.71% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 64.07% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 544518 | IN Machinery | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 12.7% | 0.7% | 0.5% |
| 1Y | n/a | 14.3% | -0.5% |
Getiri vs. Endüstri: 544518 un Indian Machinery sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: 544518 un Indian Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| 544518 volatility | |
|---|---|
| 544518 Average Weekly Movement | 8.0% |
| Machinery Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 544518 son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 544518 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2000 | 319 | Arvind Gupta | ltelevator.com |
L. T. Elevator Limited, Hindistan'da asansör üretimi yapmaktadır. Şirketin ürünleri arasında mal / araba asansörleri, hastane asansörleri, yolcu asansörleri ve manuel ve otomatik ev (tek fazlı) asansörleri bulunmaktadır. Ayrıca otomatik otopark işiyle uğraşmakta ve yedek ve diğer ürünleri sağlamaktadır.
L. T. Elevator Limited Temel Bilgiler Özeti
| 544518 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹4.40b |
| Kazançlar(TTM) | ₹170.21m |
| Gelir(TTM) | ₹1.11b |
544518 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 544518 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹1.11b |
| Gelir Maliyeti | ₹539.75m |
| Brüt Kâr | ₹573.68m |
| Diğer Giderler | ₹403.47m |
| Kazançlar | ₹170.21m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 8.88 |
| Brüt Marj | 51.52% |
| Net Kâr Marjı | 15.29% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 21.1% |
544518 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 16:11 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2026/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
L. T. Elevator Limited 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.