Kinetic Engineering (500240) Hisse Özeti
Kinetic Engineering Limited, Hindistan'da ve uluslararası alanda otomotiv bileşenleri üretmekte ve tedarik etmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
500240 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Kinetic Engineering Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | ₹226.15 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | ₹385.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | ₹175.10 |
| Beta | 0.95 |
| 1 Aylık Değişim | -0.53% |
| 3 Aylık Değişim | -11.99% |
| 1 Yıllık Değişim | 24.05% |
| 3 Yıllık Değişim | 151.39% |
| 5 Yıllık Değişim | 463.97% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 33.03% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 500240 | IN Auto Components | IN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.8% | 1.0% | 0.5% |
| 1Y | 24.1% | 9.6% | -0.5% |
Getiri vs. Endüstri: 500240 geçen yıl % 9.6 oranında getiri sağlayan Indian Auto Components sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 500240 geçen yıl % -0.5 oranında getiri sağlayan Indian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 500240 volatility | |
|---|---|
| 500240 Average Weekly Movement | 7.2% |
| Auto Components Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in IN Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in IN Market | 4.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 500240 son 3 ayda Indian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 500240 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1970 | 561 | Ajinkya Arunkumar Firodia | www.kineticindia.com |
Kinetic Engineering Limited, Hindistan'da ve uluslararası alanda otomotiv bileşenleri üretmekte ve tedarik etmektedir. Şirket, dişliler, miller, dişli kutuları, manşonlar, broşlanmış parçalar ve mafsal tertibatı gibi şanzıman bileşenleri; yivli çatal ve saplama mili içeren aktarma organı bileşenleri ve şasi ve gövde parçaları, 2 tekerlekli GB tertibatı ve rijit ve trans aks dahil olmak üzere elektrikli araç bileşenleri sağlamaktadır. Ürünlerini ihraç etmektedir.
Kinetic Engineering Limited Temel Bilgiler Özeti
| 500240 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | ₹8.35b |
| Kazançlar(TTM) | ₹13.91m |
| Gelir(TTM) | ₹1.51b |
500240 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 500240 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | ₹1.51b |
| Gelir Maliyeti | ₹838.81m |
| Brüt Kâr | ₹669.30m |
| Diğer Giderler | ₹655.40m |
| Kazançlar | ₹13.91m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 29, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.38 |
| Brüt Marj | 44.38% |
| Net Kâr Marjı | 0.92% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 58.9% |
500240 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/24 01:33 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Kinetic Engineering Limited 1 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| null null | CNI Infoxchange Ltd |