Radware yıllık ortalama 5.9% oranında kazançlarını artırırken, Software sektöründe kazançlar growing at 11.2% annual. Gelirler growing yılda ortalama 0.9% oranında artmaktadır. Radware'in özkaynak karlılığı 5.4% ve net marjı 6.4%'dir.
Anahtar bilgiler
5.95%
Kazanç büyüme oranı
7.58%
EPS büyüme oranı
Software Sektör Büyümesi
14.88%
Gelir büyüme oranı
0.90%
Özkaynak getirisi
5.37%
Net Marj
6.39%
Son Kazanç Güncellemesi
31 Mar 2026
Yakın geçmiş performans güncellemeleri
Recent updates
Gelir ve Gider Dağılımı
Radware nasıl para kazanır ve harcar. LTM bazında en son bildirilen kazançlara dayanmaktadır.
Kazanç ve Gelir Geçmişi
DB:RWA Gelir, gider ve kazançlar (USD Millions )
Tarih
Gelir
Kazançlar
G+A Giderleri
Ar-Ge Giderleri
31 Mar 26
310
20
155
83
31 Dec 25
302
20
153
79
30 Sep 25
295
17
154
76
30 Jun 25
289
14
153
75
31 Mar 25
282
12
152
75
31 Dec 24
275
6
151
75
30 Sep 24
267
-2
154
76
30 Jun 24
259
-12
153
78
31 Mar 24
257
-20
156
80
31 Dec 23
261
-22
159
83
30 Sep 23
270
-20
161
85
30 Jun 23
279
-16
163
87
31 Mar 23
289
-7
162
87
31 Dec 22
293
0
156
87
30 Sep 22
296
-2
151
84
30 Jun 22
299
6
148
80
31 Mar 22
293
8
143
77
31 Dec 21
286
8
142
74
30 Sep 21
279
16
138
72
30 Jun 21
268
15
135
70
31 Mar 21
257
11
133
69
31 Dec 20
250
10
132
67
30 Sep 20
248
14
131
64
30 Jun 20
249
18
130
62
31 Mar 20
251
21
130
61
31 Dec 19
252
23
128
62
30 Sep 19
249
23
126
60
30 Jun 19
244
19
126
59
31 Mar 19
241
17
126
58
31 Dec 18
234
12
128
58
30 Sep 18
229
6
128
59
30 Jun 18
223
1
128
59
31 Mar 18
217
-4
127
60
31 Dec 17
211
-7
124
59
30 Sep 17
205
-12
122
56
30 Jun 17
198
-13
119
55
31 Mar 17
197
-10
119
53
31 Dec 16
197
-9
118
52
30 Sep 16
200
-2
114
52
30 Jun 16
201
1
113
52
31 Mar 16
208
9
110
51
31 Dec 15
217
19
107
50
30 Sep 15
222
23
104
48
30 Jun 15
231
31
105
47
Kaliteli Kazançlar: RWA yüksek kaliteli kazançlar sağlıyor.
Büyüyen Kar Marjı: RWA 'nin mevcut net kar marjları (6.4%) geçen yılın (4.1%) sinden daha yüksektir.
Serbest Nakit Akışı ve Kazanç Analizi
Geçmiş Kazanç Büyüme Analizi
Kazanç Eğilimi: RWA şirketinin kazancı son 5 yılda yılda 5.9% oranında arttı.
Büyüme Hızlandırma: RWA 'un son bir yıldaki kazanç büyümesi ( 70.5% ) 5 yıllık ortalamasını (yıllık 5.9% ) aşıyor.
Kazançlar vs. Sektör: RWA geçen yılki kazanç büyümesi ( 70.5% ) Software sektörünün 19.3% değerini aştı.
Özkaynak Getirisi
Yüksek ROE: RWA 'nin Özsermaye Getirisi ( 5.4% ) düşük olarak değerlendiriliyor.
Varlık Getirisi
Kullanılan Sermaye Getirisi
Geçmişte güçlü performans gösteren şirketleri keşfedin
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
Veri
Son Güncelleme (UTC saati)
Şirket Analizi
2026/05/15 12:09
Gün Sonu Hisse Fiyatı
2026/05/15 00:00
Kazançlar
2026/03/31
Yıllık Kazançlar
2025/12/31
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Radware Ltd. 16 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.