Amarc Resources (AQ5) Hisse Özeti
Amarc Resources Ltd. Kanada'da maden mülklerinin satın alınması, araştırılması ve geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
AQ5 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Amarc Resources Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$0.58 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$0.70 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$0.53 |
| Beta | 0.76 |
| 1 Aylık Değişim | 8.33% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | 617.79% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 1,229.55% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| AQ5 | DE Metals and Mining | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.3% | 1.7% | 2.4% |
| 1Y | n/a | 73.6% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: AQ5 un German Metals and Mining sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: AQ5 un German Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| AQ5 volatility | |
|---|---|
| AQ5 Average Weekly Movement | n/a |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 9.9% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: AQ5 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: AQ5 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1993 | n/a | Diane Nicolson | amarcresources.com |
Amarc Resources Ltd. Kanada'da maden mülklerinin satın alınması, araştırılması ve geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Şirket bakır, altın ve gümüş yatakları aramaktadır. Güney-orta British Columbia'daki Gold Bridge'de bulunan 673 kilometrekarelik bir alanı kapsayan IKE projesinin; orta British Columbia'daki Smithers'ın kuzeydoğusunda bulunan 722 kilometrekarelik bir alanı kapsayan DUKE projesinin; ve kuzey-orta British Columbia'daki Toodoggone bölgesinde bulunan 495 kilometrekarelik bir alanı kapsayan JOY projesinin %100 hissesine sahiptir.
Amarc Resources Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| AQ5 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €144.86m |
| Kazançlar(TTM) | -€433.37k |
| Gelir(TTM) | n/a |
AQ5 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| AQ5 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$0 |
| Gelir Maliyeti | CA$7.15m |
| Brüt Kâr | -CA$7.15m |
| Diğer Giderler | -CA$6.46m |
| Kazançlar | -CA$694.86k |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.0031 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 3,501.6% |
AQ5 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 20:46 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Amarc Resources Ltd. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.