Manganese X Energy (9SC) Hisse Özeti
Manganese X Energy Corp. Kanada'da maden mülklerinin satın alınması, araştırılması ve geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
9SC Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Manganese X Energy Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$0.06 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$0.11 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$0.024 |
| Beta | 0.95 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | -22.56% |
| 1 Yıllık Değişim | 59.79% |
| 3 Yıllık Değişim | -45.34% |
| 5 Yıllık Değişim | -76.22% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -98.79% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 9SC | DE Metals and Mining | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -5.6% | 4.1% | 3.9% |
| 1Y | 59.8% | 77.9% | 2.6% |
Getiri vs. Endüstri: 9SC geçen yıl % 77.9 oranında getiri sağlayan German Metals and Mining sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 9SC geçen yıl % 2.6 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 9SC volatility | |
|---|---|
| 9SC Average Weekly Movement | 16.2% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 9.9% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.9% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 9SC hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 9SC 'nin haftalık oynaklığı son bir yılda 24% dan 16% a düştü, ancak hâlâ German hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| n/a | n/a | Martin Kepman | www.manganesexenergycorp.com |
Manganese X Energy Corp. Kanada'da maden mülklerinin satın alınması, araştırılması ve geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Şirket bakır, nikel ve kobalt yataklarını araştırmaktadır. New Brunswick'in güneybatısındaki Carlton County'de bulunan 1.228 hektarı kapsayan 55 hak talebinden oluşan Battery Hill Manganez mülkünde; Quebec, Central Grenville Province'de bulunan 2568 hektarı kapsayan 44 hak talebinden oluşan Peter Lake Mülkünde; Battery Hill yatak alanında 73 hektarı kapsayan Iron Ore Hill Road Mülkünde hisseleri bulunmaktadır.
Manganese X Energy Corp. Temel Bilgiler Özeti
| 9SC temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €14.06m |
| Kazançlar(TTM) | -€888.60k |
| Gelir(TTM) | n/a |
9SC aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 9SC gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$0 |
| Gelir Maliyeti | CA$0 |
| Brüt Kâr | CA$0 |
| Diğer Giderler | CA$1.43m |
| Kazançlar | -CA$1.43m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.0066 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
9SC uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 07:02 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/03/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Manganese X Energy Corp. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.