Cannara Biotech (8CB0) Hisse Özeti
Cannara Biotech Inc. iştirakleri ile birlikte Kanada'da kapalı alanda kenevir ve kenevir türevi ürünlerin yetiştirilmesi, işlenmesi ve satışı ile uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
8CB0 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Cannara Biotech Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$1.03 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$1.24 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$0.69 |
| Beta | 0.37 |
| 1 Aylık Değişim | -6.36% |
| 3 Aylık Değişim | -0.96% |
| 1 Yıllık Değişim | 37.33% |
| 3 Yıllık Değişim | 70.25% |
| 5 Yıllık Değişim | 15.08% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -42.78% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 8CB0 | DE Personal Products | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 0.8% | 2.4% |
| 1Y | 37.3% | -11.8% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: 8CB0 geçen yıl % -11.8 oranında getiri sağlayan German Personal Products sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 8CB0 geçen yıl % 1.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 8CB0 volatility | |
|---|---|
| 8CB0 Average Weekly Movement | 8.8% |
| Personal Products Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 8CB0 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 8CB0 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala German hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2017 | 452 | Zohar Krivorot | cannara.ca |
Cannara Biotech Inc. iştirakleri ile birlikte Kanada'da kapalı alanda kenevir ve kenevir türevi ürünlerin yetiştirilmesi, işlenmesi ve satışı ile uğraşmaktadır. Şirket, ürünlerini toptancılar ve çevrimiçi satıcılar aracılığıyla satmaktadır. Ayrıca, gayrimenkul faaliyetlerinde de bulunmaktadır.
Cannara Biotech Inc. Temel Bilgiler Özeti
| 8CB0 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €105.35m |
| Kazançlar(TTM) | €6.34m |
| Gelir(TTM) | €70.49m |
8CB0 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 8CB0 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$113.01m |
| Gelir Maliyeti | CA$65.01m |
| Brüt Kâr | CA$48.00m |
| Diğer Giderler | CA$37.84m |
| Kazançlar | CA$10.16m |
Son Raporlanan Kazançlar
Feb 28, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.10 |
| Brüt Marj | 42.47% |
| Net Kâr Marjı | 8.99% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 28.3% |
8CB0 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 09:29 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/02/28 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/08/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Cannara Biotech Inc. 4 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Nicholas Cortellucci | Atrium Research |
| Neal Gilmer | Haywood Securities Inc. |
| Greg McLeish | Research Capital Corporation |