DOF Group (UV3) Hisse Özeti
DOF Group ASA, açık deniz ve deniz altı gemilerinden oluşan bir filonun sahibi ve işletmecisidir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 6/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 6/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 3/6 |
Ödüller
Risk Analizi
UV3 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
DOF Group ASA Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | NOK 11.04 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | NOK 13.30 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | NOK 7.21 |
| Beta | -0.044 |
| 1 Aylık Değişim | -13.07% |
| 3 Aylık Değişim | -2.21% |
| 1 Yıllık Değişim | 46.13% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 285.88% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| UV3 | DE Energy Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -15.1% | -4.0% | 1.6% |
| 1Y | 46.1% | 56.6% | 2.2% |
Getiri vs. Endüstri: UV3 geçen yıl % 56.6 oranında getiri sağlayan German Energy Services sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: UV3 geçen yıl % 2.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| UV3 volatility | |
|---|---|
| UV3 Average Weekly Movement | 5.4% |
| Energy Services Industry Average Movement | 5.6% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: UV3 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: UV3 'nin haftalık oynaklığı ( 5% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1981 | 4,684 | Mons Aase | www.dof.com |
DOF Group ASA, açık deniz ve denizaltı gemilerinden oluşan bir filonun sahibi ve işletmecisidir. Şirket, DOF Subsea Group, DOF Denmark, DOF Rederi & Iceman, Norskan Offshore ve Kurumsal segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Açık deniz platformlarına yük taşımak için kullanılan platform tedarik gemileri (PSV'ler), çapa elleçleme römorkör destek (AHTS) gemileri, İnşaat Destek Gemileri (CSV), Uzaktan Kumandalı Araçlar (ROV), Otonom Sualtı Araçları (AUV) ve denizaltı gemilerinden oluşan bir filo işletmektedir.
DOF Group ASA Temel Bilgiler Özeti
| UV3 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €2.73b |
| Kazançlar(TTM) | €396.46m |
| Gelir(TTM) | €1.68b |
UV3 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| UV3 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.95b |
| Gelir Maliyeti | US$675.00m |
| Brüt Kâr | US$1.28b |
| Diğer Giderler | US$817.00m |
| Kazançlar | US$461.00m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 19, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.87 |
| Brüt Marj | 65.44% |
| Net Kâr Marjı | 23.60% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 77.1% |
UV3 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
UV3 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
UV3 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| DOF Group temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | May 28 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jun 04 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 1 day |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 6 days |
UV3 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
UV3 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 14:27 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
DOF Group ASA 8 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Salman Alam | Carnegie Investment Bank AB |
| Jørgen Lande | Danske Bank |
| Kristian Aarli | DNB Carnegie |