Hartshead Resources (P6V0) Hisse Özeti
Hartshead Resources NL, Birleşik Krallık'ta petrol ve gaz mülklerinin araştırılması ve geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
P6V0 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Hartshead Resources NL Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.006 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$0.006 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.0045 |
| Beta | 0.10 |
| 1 Aylık Değişim | 9.09% |
| 3 Aylık Değişim | 9.09% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | -52.76% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -67.57% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| P6V0 | DE Oil and Gas | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.3% | 2.4% |
| 1Y | n/a | 60.4% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: P6V0 un German Oil and Gas sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: P6V0 un German Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| P6V0 volatility | |
|---|---|
| P6V0 Average Weekly Movement | 12.1% |
| Oil and Gas Industry Average Movement | 9.0% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: P6V0 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: P6V0 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| n/a | n/a | Chris Lewis | hartshead-resources.com.au |
Hartshead Resources NL, Birleşik Krallık'ta petrol ve doğalgaz arama ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır. Esas olarak, Birleşik Krallık Kıta Sahanlığı, Güney Gaz Havzası'ndaki 48 ve 49. Çeyreklerde beş bloktan oluşan P2607 Lisansında %40 hisseye sahiptir.
Hartshead Resources NL Temel Bilgiler Özeti
| P6V0 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €23.42m |
| Kazançlar(TTM) | -€1.05m |
| Gelir(TTM) | €1.55m |
P6V0 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| P6V0 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$2.52m |
| Gelir Maliyeti | AU$141.76k |
| Brüt Kâr | AU$2.38m |
| Diğer Giderler | AU$4.07m |
| Kazançlar | -AU$1.70m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.0006 |
| Brüt Marj | 94.38% |
| Net Kâr Marjı | -67.27% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
P6V0 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 01:26 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Hartshead Resources NL 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.