Netfonds (NF40) Hisse Özeti
Netfonds AG, iştirakleri ile birlikte Almanya'da finans ve sigorta sektörlerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 5/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
NF40 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Netfonds AG Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €75.24 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €78.25 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €74.00 |
| Beta | -0.59 |
| 1 Aylık Değişim | -1.84% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -3.85% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| NF40 | DE Capital Markets | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.2% | 2.8% | 2.8% |
| 1Y | n/a | 3.7% | 1.4% |
Getiri vs. Endüstri: NF40 un German Capital Markets sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: NF40 un German Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| NF40 volatility | |
|---|---|
| NF40 Average Weekly Movement | 3.6% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 4.9% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: NF40 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: NF40 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2000 | 359 | Martin Steinmeyer | www.netfonds.de |
Netfonds AG, iştirakleriyle birlikte Almanya'da finans ve sigorta sektörleri için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Şirket, özel müşteriler için geleneksel varlık yönetimi ve yatırım fonlarının portföy yönetimini sunmaktadır. Ayrıca, finans ve sigorta sektörlerinde bir B2B platformu ve B2B2C hizmet sağlayıcısı olarak faaliyet göstermektedir.
Netfonds AG Temel Bilgiler Özeti
| NF40 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €178.99m |
| Kazançlar(TTM) | €3.43m |
| Gelir(TTM) | €239.33m |
NF40 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| NF40 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €239.33m |
| Gelir Maliyeti | €216.19m |
| Brüt Kâr | €23.14m |
| Diğer Giderler | €19.71m |
| Kazançlar | €3.43m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.47 |
| Brüt Marj | 9.67% |
| Net Kâr Marjı | 1.43% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 105.5% |
NF40 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 02:42 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2024/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Netfonds AG 4 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Christoph Hoffmann | Montega AG |
| Christian Bruns | Montega AG |
| Frederik Jarchow | NuWays AG |