CoinShares (Y2U) Hisse Özeti
CoinShares PLC, Jersey'de dijital varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile finansal ürünler oluşturma işiyle uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Y2U Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
CoinShares PLC Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$4.12 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$6.20 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$3.97 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -9.96% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -1.75% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| Y2U | DE Capital Markets | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -10.3% | -1.3% | 0.7% |
| 1Y | n/a | 3.3% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: Y2U un German Capital Markets sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: Y2U un German Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| Y2U volatility | |
|---|---|
| Y2U Average Weekly Movement | 20.2% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 4.9% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: Y2U hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: Y2U 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2008 | 93 | Jean-Marie Mognetti | coinshares.com |
CoinShares PLC, Jersey'de dijital varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile finansal ürünler oluşturma işiyle uğraşmaktadır. Üç bölüm aracılığıyla faaliyet göstermektedir: Varlık Yönetimi, Sermaye Piyasaları ve Ana Yatırımlar. Şirket CoinShares Physical, CoinShares Valkyrie, CoinShares XBT ve The Blockchain Global Equity Index ürünlerini sunmaktadır.
CoinShares PLC Temel Bilgiler Özeti
| Y2U temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €560.29m |
| Kazançlar(TTM) | €97.95m |
| Gelir(TTM) | €142.02m |
Y2U aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| Y2U gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$165.68m |
| Gelir Maliyeti | US$20.19m |
| Brüt Kâr | US$145.49m |
| Diğer Giderler | US$31.22m |
| Kazançlar | US$114.27m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 05, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.87 |
| Brüt Marj | 87.81% |
| Net Kâr Marjı | 68.97% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 41.3% |
Y2U uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 19:16 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
CoinShares PLC 5 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| null null | ABG Sundal Collier |
| null null | ABG Sundal Collier Sponsored |
| Mark Palmer | BTIG |