K33 (869) Hisse Özeti
K33 AB (publ), iştirakleri aracılığıyla İsveç'te ve uluslararası alanda dijital varlıklara yatırım yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
869 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
K33 AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 0.0015 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 0.018 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 0.0001 |
| Beta | 2.53 |
| 1 Aylık Değişim | 25.00% |
| 3 Aylık Değişim | 7.14% |
| 1 Yıllık Değişim | -44.44% |
| 3 Yıllık Değişim | -16.67% |
| 5 Yıllık Değişim | -91.67% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -94.97% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 869 | DE Capital Markets | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -6.3% | 4.5% | 3.9% |
| 1Y | -44.4% | 5.4% | 2.6% |
Getiri vs. Endüstri: 869 geçen yıl % 5.4 oranında getiri sağlayan German Capital Markets sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 869 geçen yıl % 2.6 oranında getiri sağlayan German Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| 869 volatility | |
|---|---|
| 869 Average Weekly Movement | 56.0% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 5.0% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.9% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 869 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 869 'nin haftalık oynaklığı geçtiğimiz yıl boyunca 45% dan 56% a yükseldi.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| n/a | 10 | Torbjorn Jenssen | www.k33.com |
K33 AB (publ), iştirakleri aracılığıyla İsveç'te ve uluslararası alanda dijital varlıklara yatırım yapmaktadır. Şirket, özel müşterilere ve kurumsal ortaklara kripto para birimlerine yatırım yapmak, ticaret yapmak ve tasarruf etmek için içgörü ve araçlar sunmaktadır. Aynı zamanda bir kripto komisyoncusu olarak faaliyet gösterir; kripto saklama hizmetleri sağlar; ve profesyonel yatırımcılar için dijital bir fon yönetir.
K33 AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| 869 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €35.05m |
| Kazançlar(TTM) | -€7.76m |
| Gelir(TTM) | €231.26m |
869 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 869 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 2.50b |
| Gelir Maliyeti | SEK 2.48b |
| Brüt Kâr | SEK 19.80m |
| Diğer Giderler | SEK 103.73m |
| Kazançlar | -SEK 83.93m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 27, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.0056 |
| Brüt Marj | 0.79% |
| Net Kâr Marjı | -3.36% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
869 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 09:40 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
K33 AB (publ) 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.