Dividend Growth Split (74G) Hisse Özeti
Dividend Growth Split Corp., Brompton Funds Limited tarafından başlatılan ve yönetilen kapalı uçlu bir hisse senedi yatırım fonudur. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 3/6 |
74G Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Dividend Growth Split Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$5.32 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$5.48 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$4.22 |
| Beta | 1.65 |
| 1 Aylık Değişim | 3.50% |
| 3 Aylık Değişim | 4.72% |
| 1 Yıllık Değişim | 15.40% |
| 3 Yıllık Değişim | 52.00% |
| 5 Yıllık Değişim | 20.36% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -14.66% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 74G | DE Capital Markets | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 1.5% | 0.5% | 1.6% |
| 1Y | 15.4% | 4.8% | 2.2% |
Getiri vs. Endüstri: 74G geçen yıl % 4.8 oranında getiri sağlayan German Capital Markets sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 74G geçen yıl % 2.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 74G volatility | |
|---|---|
| 74G Average Weekly Movement | 5.7% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 4.9% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 74G son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 74G 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2007 | n/a | Mark Caranci | www.bromptongroup.com/funds/fund/dgs/overview |
Dividend Growth Split Corp. Brompton Funds Limited tarafından başlatılan ve yönetilen kapalı uçlu bir hisse senedi yatırım fonudur. Fon, Kanada'nın halka açık hisse senedi piyasalarına yatırım yapar. Çeşitlendirilmiş sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin hisse senetlerine yatırım yapar.
Dividend Growth Split Corp. Temel Bilgiler Özeti
| 74G temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €308.88m |
| Kazançlar(TTM) | €72.07m |
| Gelir(TTM) | €94.22m |
74G aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 74G gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$151.54m |
| Gelir Maliyeti | CA$0 |
| Brüt Kâr | CA$151.54m |
| Diğer Giderler | CA$35.62m |
| Kazançlar | CA$115.91m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.02 |
| Brüt Marj | 100.00% |
| Net Kâr Marjı | 76.49% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 129.7% |
74G uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
74G güvenilir bir temettü ödüyor mu?
74G temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Dividend Growth Split temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | May 29 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jun 08 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 0 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 10 days |
74G güvenilir bir temettü ödüyor mu?
74G temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 16:02 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Dividend Growth Split Corp. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.