Global Education Communities (O3V) Hisse Özeti
Global Education Communities Corp. iştirakleriyle birlikte Kanada'da ve uluslararası alanda bir eğitim ve öğrenci konutu yatırım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
O3V Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Global Education Communities Corp. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$0.17 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$0.26 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$0.15 |
| Beta | 0.87 |
| 1 Aylık Değişim | -7.22% |
| 3 Aylık Değişim | -15.23% |
| 1 Yıllık Değişim | 5.03% |
| 3 Yıllık Değişim | -38.60% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -65.59% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| O3V | DE Consumer Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -4.0% | -0.03% | 2.8% |
| 1Y | 5.0% | -4.9% | 1.4% |
Getiri vs. Endüstri: O3V geçen yıl % -4.9 oranında getiri sağlayan German Consumer Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: O3V geçen yıl % 1.4 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| O3V volatility | |
|---|---|
| O3V Average Weekly Movement | 12.8% |
| Consumer Services Industry Average Movement | 5.9% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: O3V hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: O3V 'nin haftalık oynaklığı ( 13% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala German hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1986 | 125 | Toby Chu | www.gechq.com |
Global Education Communities Corp. iştirakleriyle birlikte Kanada'da ve uluslararası alanda bir eğitim ve öğrenci konutu yatırım şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, eğitim ve gayrimenkul geliştirme işleriyle uğraşmaktadır. Genel İngilizce, üniversiteye hazırlık/pathway, iş İngilizcesi, tıbbi İngilizce, İngilizce sınavlarına hazırlık, tatil İngilizcesi ve çevrimiçi İngilizce gibi ikinci dil olarak İngilizce akredite programlarının yanı sıra işletme yönetimi, müşteri hizmetleri, TESOL öğretmen eğitimi, Koreliler için tercümanlık ve çeviri ve çevrimiçi İngilizce öğretmen eğitimi alanlarında kariyer eğitimi kolej akredite programları sunmaktadır.
Global Education Communities Corp. Temel Bilgiler Özeti
| O3V temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €12.34m |
| Kazançlar(TTM) | -€8.19m |
| Gelir(TTM) | €18.57m |
O3V aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| O3V gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CA$29.83m |
| Gelir Maliyeti | CA$11.83m |
| Brüt Kâr | CA$18.00m |
| Diğer Giderler | CA$31.16m |
| Kazançlar | -CA$13.16m |
Son Raporlanan Kazançlar
Feb 28, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.19 |
| Brüt Marj | 60.33% |
| Net Kâr Marjı | -44.11% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 125.2% |
O3V uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 04:10 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/02/28 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/08/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Global Education Communities Corp. 2 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Nicholas Cortellucci | Atrium Research |
| Siddharth Rajeev | Fundamental Research Corp. |