AB Snaige (ZS4) Hisse Özeti
AB Snaige, bağlı ortaklıkları ile birlikte Litvanya'da buzdolabı ve ilgili ekipmanların üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
ZS4 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
AB Snaige Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €0.088 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €0.13 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €0.084 |
| Beta | 0.62 |
| 1 Aylık Değişim | 0% |
| 3 Aylık Değişim | 0% |
| 1 Yıllık Değişim | -27.27% |
| 3 Yıllık Değişim | -50.00% |
| 5 Yıllık Değişim | -33.33% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -78.00% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| ZS4 | DE Consumer Durables | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.2% | 0.7% |
| 1Y | -27.3% | -16.9% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: ZS4 geçen yıl % -16.9 oranında getiri sağlayan German Consumer Durables sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: ZS4 geçen yıl % 2 oranında getiri sağlayan German Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| ZS4 volatility | |
|---|---|
| ZS4 Average Weekly Movement | n/a |
| Consumer Durables Industry Average Movement | 5.2% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: ZS4 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: ZS4 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1963 | 311 | n/a | www.snaige.lt |
AB Snaige, bağlı ortaklıkları ile birlikte Litvanya'da buzdolabı ve ilgili ekipmanların üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır. Şirket, ayrı dış kapılı kombine buzdolapları, tek soğutuculu buzdolapları ve dondurucular; ticari ve tıbbi buzdolapları; elektrikli ev aletleri; buzdolapları için yedek parçalar; metal ürünler; soğutma üniteleri için monobloklar; alet ve ekipmanlar; buzdolabı vitrinleri ve şarap buzdolapları sunmaktadır. Şirket ürünlerini SNAIGE markası altında sunmaktadır.
AB Snaige Temel Bilgiler Özeti
| ZS4 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €3.49m |
| Kazançlar(TTM) | -€3.47m |
| Gelir(TTM) | €13.61m |
ZS4 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| ZS4 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €13.61m |
| Gelir Maliyeti | €13.08m |
| Brüt Kâr | €532.00k |
| Diğer Giderler | €4.00m |
| Kazançlar | -€3.47m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2024
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.087 |
| Brüt Marj | 3.91% |
| Net Kâr Marjı | -25.46% |
| Borç/Özkaynak Oranı | -153.5% |
ZS4 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2025/01/29 16:46 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2024/11/01 00:00 |
| Kazançlar | 2024/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2023/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
AB Snaige 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.