Perma-Fix Environmental Services (PFX1) Hisse Özeti
Perma-Fix Environmental Services, Inc. iştirakleri aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri'nde bir çevre ve teknoloji know-how şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
PFX1 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Perma-Fix Environmental Services, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$7.78 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$13.40 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$6.90 |
| Beta | 0.61 |
| 1 Aylık Değişim | -28.16% |
| 3 Aylık Değişim | -32.35% |
| 1 Yıllık Değişim | -18.53% |
| 3 Yıllık Değişim | -27.96% |
| 5 Yıllık Değişim | 31.86% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -3.95% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| PFX1 | DE Commercial Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.1% | 2.9% | 3.9% |
| 1Y | -18.5% | 6.7% | 2.6% |
Getiri vs. Endüstri: PFX1 geçen yıl % 6.7 oranında getiri sağlayan German Commercial Services sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: PFX1 geçen yıl % 2.6 oranında getiri sağlayan German Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| PFX1 volatility | |
|---|---|
| PFX1 Average Weekly Movement | 8.9% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 6.6% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.9% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PFX1 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: PFX1 'nin haftalık oynaklığı ( 9% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala German hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1990 | 300 | Mark Duff | www.perma-fix.com |
Perma-Fix Environmental Services, Inc. iştirakleri aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri'nde bir çevre ve teknoloji know-how şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Arıtma ve Hizmetler olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. Arıtma segmenti, nükleer, düşük seviyeli radyoaktif, karışık atık, tehlikeli ve tehlikesiz atık arıtma, arıtma ve depolama tesisleri aracılığıyla işleme ve bertaraf hizmetleri sunmaktadır.
Perma-Fix Environmental Services, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| PFX1 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €163.07m |
| Kazançlar(TTM) | -€12.50m |
| Gelir(TTM) | €50.62m |
PFX1 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PFX1 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$58.88m |
| Gelir Maliyeti | US$56.45m |
| Brüt Kâr | US$2.44m |
| Diğer Giderler | US$16.98m |
| Kazançlar | -US$14.54m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.69 |
| Brüt Marj | 4.14% |
| Net Kâr Marjı | -24.69% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 4.1% |
PFX1 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 23:11 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Perma-Fix Environmental Services, Inc. 3 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Aaron Spychalla | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| Brian Russo | Sidoti & Company, LLC |
| Albert Kaschalk | Wedbush Securities Inc. |