BTS Group (BX1B) Hisse Özeti
BTS Group AB (publ) profesyonel hizmet firması olarak faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 4/6 |
BX1B Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
BTS Group AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 17.96 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 21.05 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 9.57 |
| Beta | 0.58 |
| 1 Aylık Değişim | 35.04% |
| 3 Aylık Değişim | 41.42% |
| 1 Yıllık Değişim | -3.54% |
| 3 Yıllık Değişim | -12.18% |
| 5 Yıllık Değişim | -43.43% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -40.13% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| BX1B | DE Professional Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.6% | 1.7% | 0.7% |
| 1Y | -3.5% | 8.2% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: BX1B geçen yıl % 8.2 oranında getiri sağlayan German Professional Services sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: BX1B geçen yıl % 2 oranında getiri sağlayan German Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| BX1B volatility | |
|---|---|
| BX1B Average Weekly Movement | 7.6% |
| Professional Services Industry Average Movement | 5.7% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: BX1B son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: BX1B 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1986 | 1,127 | Parisi Skon | www.bts.com |
BTS Group AB (publ) profesyonel hizmet firması olarak faaliyet göstermektedir. BTS Kuzey Amerika, BTS Avrupa, BTS Diğer Pazarlar ve APG segmentleri aracılığıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, strateji yürütme ve iş dönüşümü, liderlik hazırlığı ve gelişimi, pazara giriş ve yetenek kazanımı ve yedekleme hizmetleri sunmaktadır.
BTS Group AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| BX1B temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €346.84m |
| Kazançlar(TTM) | €12.58m |
| Gelir(TTM) | €246.78m |
BX1B aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| BX1B gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 2.66b |
| Gelir Maliyeti | SEK 1.50b |
| Brüt Kâr | SEK 1.15b |
| Diğer Giderler | SEK 1.02b |
| Kazançlar | SEK 135.53m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Aug 14, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 6.99 |
| Brüt Marj | 43.42% |
| Net Kâr Marjı | 5.10% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 39.3% |
BX1B uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
BX1B güvenilir bir temettü ödüyor mu?
BX1B temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| BTS Group temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Nov 06 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Nov 12 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 158 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 164 days |
BX1B güvenilir bir temettü ödüyor mu?
BX1B temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 16:57 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
BTS Group AB (publ) 4 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| null null | ABG Sundal Collier |
| null null | ABG Sundal Collier Sponsored |
| Johan Sundén | DNB Carnegie Commissioned Research |