Tinexta (7T4) Hisse Özeti
Tinexta S.p.A., iştirakleriyle birlikte İtalya, Fransa, İspanya, AB'nin geri kalanı, Birleşik Krallık, BAE ve uluslararası alanda vatandaşlar, profesyoneller, kurumlar ve işletmeler için dijital güven, siber güvenlik ve iş inovasyonu hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 2/6 |
| Temettüler | 3/6 |
7T4 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Tinexta S.p.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €15.56 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €15.56 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €10.23 |
| Beta | 1.02 |
| 1 Aylık Değişim | 5.21% |
| 3 Aylık Değişim | 4.01% |
| 1 Yıllık Değişim | 37.94% |
| 3 Yıllık Değişim | -9.95% |
| 5 Yıllık Değişim | -43.38% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 184.46% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 7T4 | DE Professional Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.7% | 4.6% | 3.9% |
| 1Y | 37.9% | 7.5% | 2.6% |
Getiri vs. Endüstri: 7T4 geçen yıl % 7.5 oranında getiri sağlayan German Professional Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 7T4 geçen yıl % 2.6 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 7T4 volatility | |
|---|---|
| 7T4 Average Weekly Movement | 3.7% |
| Professional Services Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.9% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 7T4 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 7T4 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2009 | 2,816 | Pier Andrea Paolo Chevallard | tinexta.com |
Tinexta S.p.A., iştirakleriyle birlikte İtalya, Fransa, İspanya, AB'nin geri kalanı, Birleşik Krallık, BAE ve uluslararası alanda vatandaşlar, profesyoneller, kurumlar ve işletmeler için dijital güven, siber güvenlik ve iş inovasyonu hizmetleri sunmaktadır. Üç segmentte faaliyet göstermektedir: Dijital Güven, Siber Güvenlik ve İş İnovasyonu. Şirket, sertifikalı e-posta, dijital imza, zaman damgaları, e-fatura, dijital koruma ve dijital kimlik gibi dijital güven ürünlerinin yanı sıra kaydileştirme çözümleri; veri dağıtım platformları, yazılım ve elektronik hizmetler; ve pazarlama danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.
Tinexta S.p.A. Temel Bilgiler Özeti
| 7T4 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €711.78m |
| Kazançlar(TTM) | -€62.30m |
| Gelir(TTM) | €457.04m |
7T4 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 7T4 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €457.04m |
| Gelir Maliyeti | €363.27m |
| Brüt Kâr | €93.78m |
| Diğer Giderler | €156.08m |
| Kazançlar | -€62.30m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 31, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -1.36 |
| Brüt Marj | 20.52% |
| Net Kâr Marjı | -13.63% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 241.6% |
7T4 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 16:00 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Tinexta S.p.A. 5 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Russell Pointon | Edison Investment Research |
| Domenico Ghilotti | Equita SIM S.p.A. |
| Carlo Maritano | Intermonte SIM S.p.A. |