GL Events (0X5) Hisse Özeti
GL Events SA etkinlikler için mekânlar ve ofisler sağlar. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 5/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 1/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 4/6 |
0X5 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
GL Events SA Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €34.80 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €35.45 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €24.85 |
| Beta | 1.1 |
| 1 Aylık Değişim | 6.75% |
| 3 Aylık Değişim | 4.04% |
| 1 Yıllık Değişim | 39.48% |
| 3 Yıllık Değişim | 67.71% |
| 5 Yıllık Değişim | 131.08% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 237.86% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 0X5 | DE Commercial Services | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.4% | 1.3% | 0.7% |
| 1Y | 39.5% | 7.2% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: 0X5 geçen yıl % 7.2 oranında getiri sağlayan German Commercial Services sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 0X5 geçen yıl % 2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 0X5 volatility | |
|---|---|
| 0X5 Average Weekly Movement | 4.8% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 6.4% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 0X5 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 0X5 'nin haftalık oynaklığı ( 5% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1978 | 4,979 | Olivier Ginon | www.gl-events.com |
GL Events SA, etkinlikler için mekânlar ve ofisler sağlamaktadır. Üç bölüm aracılığıyla faaliyet göstermektedir: GL Events Live, GL Events Exhibitions ve GL Events Venues. GL Events Live bölümü, kurumsal, şirket ve spor etkinlikleri için anahtar teslim çözümler, tasarım, danışmanlık ve etkinliklerin sahnelenmesi de dahil olmak üzere çeşitli iş kolu uzmanlıkları ve hizmetleri sunmaktadır.
GL Events SA Temel Bilgiler Özeti
| 0X5 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €1.03b |
| Kazançlar(TTM) | €81.74m |
| Gelir(TTM) | €1.72b |
0X5 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 0X5 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €1.72b |
| Gelir Maliyeti | €89.05m |
| Brüt Kâr | €1.63b |
| Diğer Giderler | €1.55b |
| Kazançlar | €81.74m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 22, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 2.79 |
| Brüt Marj | 94.81% |
| Net Kâr Marjı | 4.76% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 166.6% |
0X5 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
0X5 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
0X5 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| GL Events temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jul 01 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 03 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 30 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 32 days |
0X5 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
0X5 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 22:27 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
GL Events SA 11 Bu analistlerden 4, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Fabien El Haik | BNP Paribas |
| Charles Henri de Mortemart | BNP Paribas |
| Emmanuel Chevalier | CIC Market Solutions (ESN) |