CTT Systems (VG5) Hisse Özeti
CTT Systems AB (publ) İsveç, Danimarka, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası alanda hava taşıtları için nem kontrol sistemleri sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 6/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 3/6 |
VG5 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
CTT Systems AB (publ) Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | SEK 12.40 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | SEK 21.55 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | SEK 10.36 |
| Beta | 0.13 |
| 1 Aylık Değişim | 15.67% |
| 3 Aylık Değişim | -2.21% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -38.46% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| VG5 | DE Aerospace & Defense | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 15.0% | 1.6% | 0.7% |
| 1Y | n/a | -19.0% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: VG5 un German Aerospace & Defense sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: VG5 un German Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| VG5 volatility | |
|---|---|
| VG5 Average Weekly Movement | 6.4% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 8.7% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: VG5 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: VG5 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1991 | 85 | Henrik Hojer | www.ctt.se |
CTT Systems AB (publ) İsveç, Danimarka, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası alanda hava taşıtları için nem kontrol sistemleri sağlamaktadır. Şirket, Humidifier Onboard adı altında yolcu kabinleri, uçuş güverteleri, mürettebat dinlenme bölümleri ve VIP/iş jetleri için nemlendiriciler; nem gidericiler; nem kontrolü için aktif nem kontrol sistemleri ve havayollarının iklim ve çevresel etkilerini azaltan yoğuşma önleyici sistemler sunmaktadır. Ticari havayollarına ve özel jetlere hizmet vermektedir.
CTT Systems AB (publ) Temel Bilgiler Özeti
| VG5 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €163.79m |
| Kazançlar(TTM) | €3.86m |
| Gelir(TTM) | €25.84m |
VG5 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| VG5 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | SEK 278.30m |
| Gelir Maliyeti | SEK 90.10m |
| Brüt Kâr | SEK 188.20m |
| Diğer Giderler | SEK 146.60m |
| Kazançlar | SEK 41.60m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 21, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 3.32 |
| Brüt Marj | 67.62% |
| Net Kâr Marjı | 14.95% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 13.5% |
VG5 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 14:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
CTT Systems AB (publ) 3 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| null null | ABG Sundal Collier |
| Karl Bokvist | ABG Sundal Collier Sponsored |
| null null | ABG Sundal Collier Sponsored |