LSI Industries (LS2) Hisse Özeti
LSI Industries Inc. stratejik dikey pazarlarda ticari aydınlatma, grafik ve ekran çözümleri üretmekte ve dağıtmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 4/6 |
| Geçmiş Performans | 2/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 4/6 |
LS2 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
LSI Industries Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$19.20 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$21.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$12.90 |
| Beta | 0.54 |
| 1 Aylık Değişim | 5.49% |
| 3 Aylık Değişim | 10.98% |
| 1 Yıllık Değişim | 43.28% |
| 3 Yıllık Değişim | 81.13% |
| 5 Yıllık Değişim | 156.00% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 344.96% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| LS2 | DE Electrical | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.1% | 2.1% | 2.4% |
| 1Y | 43.3% | 100.9% | 1.2% |
Getiri vs. Endüstri: LS2 geçen yıl % 100.9 oranında getiri sağlayan German Electrical sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: LS2 geçen yıl % 1.2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| LS2 volatility | |
|---|---|
| LS2 Average Weekly Movement | 7.9% |
| Electrical Industry Average Movement | 7.6% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: LS2 son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: LS2 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1976 | 2,000 | James Clark | www.lsicorp.com |
LSI Industries Inc. stratejik dikey pazarlarda ticari aydınlatma, grafik ve ekran çözümleri üretmekte ve dağıtmaktadır. Ayrıca büyük ölçekli ürün sunumlarını desteklemek için kapsamlı proje yönetimi hizmetleri de sunmaktadır. Ürünleri arasında konut dışı iç ve dış mekan aydınlatması, baskı grafikleri, PC panoları, dijital tabelalar, dijital grafikler, soğutmalı ve özel ekranlar ve çevre dostu mağaza içi teşhir armatürleri bulunmaktadır.
LSI Industries Inc. Temel Bilgiler Özeti
| LS2 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €713.50m |
| Kazançlar(TTM) | €20.57m |
| Gelir(TTM) | €525.44m |
LS2 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| LS2 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$609.84m |
| Gelir Maliyeti | US$453.24m |
| Brüt Kâr | US$156.60m |
| Diğer Giderler | US$132.73m |
| Kazançlar | US$23.87m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.67 |
| Brüt Marj | 25.68% |
| Net Kâr Marjı | 3.91% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 74.0% |
LS2 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 11:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/22 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/06/30 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
LSI Industries Inc. 5 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Aaron Spychalla | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| Amit Dayal | H.C. Wainwright & Co. |
| James Ricchiuti | Needham & Company |