Fugro (F3DC) Hisse Özeti
Fugro N.V., iştirakleri ile birlikte Avrupa, Afrika, Amerika, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Hindistan'da altyapı, enerji ve su endüstrileri için coğrafi veri hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 3/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden F3DC için herhangi bir risk tespit edilmedi.
F3DC Community Fair Values
Create NarrativeSee what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Fugro N.V. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €11.86 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €12.76 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €8.19 |
| Beta | 0.75 |
| 1 Aylık Değişim | 10.53% |
| 3 Aylık Değişim | 1.54% |
| 1 Yıllık Değişim | 7.04% |
| 3 Yıllık Değişim | -14.00% |
| 5 Yıllık Değişim | 32.22% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 35.54% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| F3DC | DE Construction | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | 4.9% | 2.8% |
| 1Y | 7.0% | 168.5% | 1.4% |
Getiri vs. Endüstri: F3DC geçen yıl % 168.5 oranında getiri sağlayan German Construction sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: F3DC geçen yıl % 1.4 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| F3DC volatility | |
|---|---|
| F3DC Average Weekly Movement | 6.3% |
| Construction Industry Average Movement | 5.3% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: F3DC son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: F3DC 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1962 | 9,062 | Mark Heine | www.fugro.com |
Fugro N.V., iştirakleri ile birlikte Avrupa, Afrika, Amerika, Asya Pasifik, Orta Doğu ve Hindistan'da altyapı, enerji ve su endüstrileri için coğrafi veri hizmetleri sunmaktadır. Şirket, jeofizik araştırma ve jeoteknik inceleme çözümlerinin yanı sıra zemin modelleme ve jeolojik tehlike risk değerlendirme hizmetleri gibi jeo-danışmanlık çözümleri ve hava durumu, akıntılar ve çevresel koşulların gerçek zamanlı izlenmesi ve tahmin edilmesi dahil olmak üzere deniz sahası karakterizasyon çözümleri sunmaktadır. Ayrıca, aboneliğe dayalı sinyaller ve konumlandırma hizmetlerinden oluşan deniz varlık bütünlüğü çözümleri; araştırma sistemleri ve ilgili faaliyetlerden oluşan inşaat destek çözümleri ve denetim verilerini elde ederek ve analiz ederek denetim ve izleme çözümleri sunmaktadır.
Fugro N.V. Temel Bilgiler Özeti
| F3DC temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €1.31b |
| Kazançlar(TTM) | -€20.46m |
| Gelir(TTM) | €1.85b |
F3DC aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| F3DC gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €1.85b |
| Gelir Maliyeti | €1.30b |
| Brüt Kâr | €544.21m |
| Diğer Giderler | €564.66m |
| Kazançlar | -€20.46m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jul 31, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.18 |
| Brüt Marj | 29.45% |
| Net Kâr Marjı | -1.11% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 19.2% |
F3DC uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 11:16 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Fugro N.V. 15 Bu analistlerden 6, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Thomas Martin | BNP Paribas |
| Alexander Brooks | Canaccord Genuity |
| Luuk Van Beek | Degroof Petercam |