NSE (7YM) Hisse Özeti
NSE S.A. Fransa'da ve uluslararası alanda savunma, havacılık, ulaşım ve endüstri ile tüketici, profesyonel ve perakende sektörleri için entegre sistemler tasarlar, üretir ve satar. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
7YM Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
NSE S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €47.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €53.60 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €36.30 |
| Beta | 0.14 |
| 1 Aylık Değişim | -9.62% |
| 3 Aylık Değişim | 10.07% |
| 1 Yıllık Değişim | 16.05% |
| 3 Yıllık Değişim | 142.27% |
| 5 Yıllık Değişim | 184.85% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 100.85% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 7YM | DE Aerospace & Defense | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.4% | 1.6% | 0.7% |
| 1Y | 16.0% | -19.0% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: 7YM geçen yıl % -19 oranında getiri sağlayan German Aerospace & Defense sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 7YM geçen yıl % 2 oranında getiri sağlayan German Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 7YM volatility | |
|---|---|
| 7YM Average Weekly Movement | 6.5% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 8.7% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 7YM son 3 ayda German piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 7YM 'nin haftalık oynaklığı ( 7% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1983 | 505 | Jerome Fabre | www.nse-groupe.com |
NSE S.A. Fransa'da ve uluslararası alanda savunma, havacılık, ulaşım ve endüstri ile tüketici, profesyonel ve perakende sektörleri için entegre sistemler tasarlar, kurar ve satar. Şirket, yerleşik kablolama sistemleri ve karmaşık kablolu yapılar geliştirir ve uygular; yerleşik elektronik ekipman, ekranlar, ECU'lar, insan-makine arayüzleri ve kontrol kutularının yanı sıra uçuş parametresi kaydedicileri tasarlar, geliştirir ve entegre eder; gece görüş sistemleri tasarlar ve kurar; ve lojistik ve teknik destek hizmetlerinin yanı sıra uçak güçlendirme ve coğrafi konum sistemleri dahil olmak üzere operasyonel durum yönetimi çözümleri sunar.
NSE S.A. Temel Bilgiler Özeti
| 7YM temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €162.90m |
| Kazançlar(TTM) | €5.34m |
| Gelir(TTM) | €109.74m |
7YM aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 7YM gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €109.74m |
| Gelir Maliyeti | €55.88m |
| Brüt Kâr | €53.86m |
| Diğer Giderler | €48.53m |
| Kazançlar | €5.34m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.62 |
| Brüt Marj | 49.08% |
| Net Kâr Marjı | 4.86% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 64.2% |
7YM uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
7YM güvenilir bir temettü ödüyor mu?
7YM temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| NSE temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | Jun 29 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | Jul 01 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 29 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 31 days |
7YM güvenilir bir temettü ödüyor mu?
7YM temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/31 09:37 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
NSE S.A. 2 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Nicolas Royot | Portzamparc BNP Paribas |
| Jeremy Sallee | Portzamparc BNP Paribas |