Leclanché (278) Hisse Özeti
Leclanché SA, iştirakleriyle birlikte, elektrik üretimi ve iletimi, toplu taşıma, ağır sanayi makineleri ve özel alçak gerilim batarya sistemleri için özelleştirilmiş anahtar teslimi enerji depolama çözümleri tasarlar, geliştirir ve üretir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 0/6 |
| Temettüler | 0/6 |
278 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Leclanché SA Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CHF 0.073 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CHF 0.29 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CHF 0.054 |
| Beta | -0.41 |
| 1 Aylık Değişim | -33.64% |
| 3 Aylık Değişim | -42.06% |
| 1 Yıllık Değişim | -65.73% |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -96.82% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 278 | DE Electrical | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.7% | 6.9% | 2.8% |
| 1Y | -65.7% | 103.0% | 1.4% |
Getiri vs. Endüstri: 278 geçen yıl % 103 oranında getiri sağlayan German Electrical sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 278 geçen yıl % 1.4 oranında getiri sağlayan German Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| 278 volatility | |
|---|---|
| 278 Average Weekly Movement | 23.0% |
| Electrical Industry Average Movement | 7.5% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 278 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 278 'nin haftalık oynaklığı ( 23% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala German hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1909 | 356 | Pierre Blanc | www.leclanche.com |
Leclanché SA, iştirakleriyle birlikte, elektrik üretimi ve iletimi, toplu taşıma, ağır sanayi makineleri ve özel alçak gerilim batarya sistemleri için özelleştirilmiş anahtar teslimi enerji depolama çözümleri tasarlar, geliştirir ve üretir. Şirket üç segmentte faaliyet göstermektedir: Sabit İş Birimi, E-Mobilite İş Birimi ve Özel Batarya İş Birimi. Sabit İş Birimi segmenti, yenilenebilir enerji entegrasyonu, mikro-şebeke veya dağıtılmış güç gibi elektrik üretim pazarlarında ve iletim ve dağıtım pazarlarında müşterileri desteklemek için özelleştirilmiş sistemler satmaktadır.
Leclanché SA Temel Bilgiler Özeti
| 278 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €140.42m |
| Kazançlar(TTM) | -€86.63m |
| Gelir(TTM) | €21.26m |
278 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 278 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CHF 19.44m |
| Gelir Maliyeti | CHF 18.69m |
| Brüt Kâr | CHF 748.00k |
| Diğer Giderler | CHF 79.93m |
| Kazançlar | -CHF 79.18m |
Son Raporlanan Kazançlar
Jun 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
May 31, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.053 |
| Brüt Marj | 3.85% |
| Net Kâr Marjı | -407.42% |
| Borç/Özkaynak Oranı | -139.4% |
278 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 22:27 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2025/06/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Leclanché SA 2 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Anne Crow | Edison Investment Research |
| Dilip Kejriwal | Macquarie Research |