ICkey (Shanghai) Internet and TechnologyLtd (301563) Hisse Özeti
ICkey (Shanghai) Internet and Technology Co.,Ltd. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 4/6 |
| Temettüler | 0/6 |
301563 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
ICkey (Shanghai) Internet and Technology Co.,Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CN¥174.07 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CN¥205.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CN¥87.72 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 38.85% |
| 3 Aylık Değişim | 38.97% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 93.74% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 301563 | CN Electronic | CN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 32.3% | 1.8% | -1.8% |
| 1Y | n/a | 126.3% | 32.7% |
Getiri vs. Endüstri: 301563 un CN Electronic sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: 301563 un CN Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| 301563 volatility | |
|---|---|
| 301563 Average Weekly Movement | 10.4% |
| Electronic Industry Average Movement | 8.0% |
| Market Average Movement | 6.6% |
| 10% most volatile stocks in CN Market | 10.2% |
| 10% least volatile stocks in CN Market | 4.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 301563 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda CN piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 301563 'nin haftalık oynaklığı ( 10% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala CN hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2008 | 865 | Yunfeng Liu | www.ickey.cn |
ICkey (Shanghai) Internet and Technology Co, Ltd. Çin'de elektronik imalat endüstrisi için bir B2B satış platformu işletmektedir. Şirket, B2B satış platformu ickey.cn aracılığıyla analog çipler, mantık çekirdek parçaları, bellek cihazları, mikro işlem cihazları, ayrık cihazlar, sensörler, optoelektronik, kapasitanslar, endüktanslar, direnç ürünleri ve konektörler sağlamakta ve çip barke topluluğunu işletmektedir.
ICkey (Shanghai) Internet and Technology Co.,Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| 301563 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CN¥14.74b |
| Kazançlar(TTM) | CN¥114.22m |
| Gelir(TTM) | CN¥2.96b |
301563 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 301563 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥2.96b |
| Gelir Maliyeti | CN¥2.48b |
| Brüt Kâr | CN¥476.24m |
| Diğer Giderler | CN¥362.02m |
| Kazançlar | CN¥114.22m |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.35 |
| Brüt Marj | 16.09% |
| Net Kâr Marjı | 3.86% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 21.6% |
301563 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
301563 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
301563 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| ICkey (Shanghai) Internet and TechnologyLtd temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | May 29 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | May 29 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 1 day |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 1 day |
301563 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
301563 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 07:52 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
ICkey (Shanghai) Internet and Technology Co.,Ltd. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.