Gösterge TablosuPortföylerİzleme ListesiToplulukKeşfedinScreener
NOT FOR DISTRIBUTION

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd.

SHSE:688095 Stok Raporu

Piyasa değeri: CN¥5.4b

  • Şirkete Genel Bakış
    • Değerleme
    • Gelecekteki Büyüme
    • Geçmiş Performans
    • Finansal Sağlık
    • Temettü
  • Yönetim
  • Sahiplik
  • Diğer Bilgiler
  • Hisse Senedi Topluluğu

Fujian Foxit Software Development Geçmiş Kazanç Performansı

Geçmiş kriter kontrolleri 2/6

Fujian Foxit Software Development şirketinin kazançları yıllık ortalama -11.4% oranında azalırken, Software sektörünün kazançları yıllık 5.2% oranında azalan oldu. Gelirler yıllık ortalama 15.7% oranında artan oldu. Fujian Foxit Software Development şirketinin öz sermaye getirisi 2.1% olup, net marjı 4.4% dir.

Anahtar bilgiler

-11.43%

Kazanç büyüme oranı

-11.22%

EPS büyüme oranı

Software Sektör Büyümesi4.57%
Gelir büyüme oranı15.69%
Özkaynak getirisi2.05%
Net Marj4.40%
Son Kazanç Güncellemesi30 Jun 2026

Yakın geçmiş performans güncellemeleri

Recent updates

Analiz Makalesi • Jan 05

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd.'s (SHSE:688095) Popularity With Investors Under Threat As Stock Sinks 25%

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. ( SHSE:688095 ) shareholders won't be pleased to see that the...
Analiz Makalesi • Nov 13

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd.'s (SHSE:688095) Shares Climb 27% But Its Business Is Yet to Catch Up

Despite an already strong run, Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. ( SHSE:688095 ) shares have been...
Analiz Makalesi • Nov 06

Impressive Earnings May Not Tell The Whole Story For Fujian Foxit Software Development (SHSE:688095)

Despite announcing strong earnings, Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd.'s ( SHSE:688095 ) stock was...
Analiz Makalesi • Oct 30

Does Fujian Foxit Software Development (SHSE:688095) Have A Healthy Balance Sheet?

Howard Marks put it nicely when he said that, rather than worrying about share price volatility, 'The possibility of...
Analiz Makalesi • Sep 22

There's Reason For Concern Over Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd.'s (SHSE:688095) Massive 26% Price Jump

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. ( SHSE:688095 ) shares have had a really impressive month...
Analiz Makalesi • Jun 07

We Think Fujian Foxit Software Development (SHSE:688095) Can Easily Afford To Drive Business Growth

Even when a business is losing money, it's possible for shareholders to make money if they buy a good business at the...
Analiz Makalesi • Jun 06

Risks Still Elevated At These Prices As Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. (SHSE:688095) Shares Dive 26%

The Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. ( SHSE:688095 ) share price has fared very poorly over the...
Analiz Makalesi • Apr 21

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd.'s (SHSE:688095) Popularity With Investors Under Threat As Stock Sinks 39%

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. ( SHSE:688095 ) shareholders won't be pleased to see that the...
Analiz Makalesi • Mar 04

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. (SHSE:688095) Stock Rockets 28% As Investors Are Less Pessimistic Than Expected

Those holding Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. ( SHSE:688095 ) shares would be relieved that the...

Gelir ve Gider Dağılımı

Fujian Foxit Software Development nasıl para kazanır ve harcar. LTM bazında en son bildirilen kazançlara dayanmaktadır.


Kazanç ve Gelir Geçmişi

SHSE:688095 Gelir, gider ve kazançlar (CNY Millions )
TarihGelirKazançlarG+A GiderleriAr-Ge Giderleri
30 Jun 261,11549643223
31 Mar 261,09747642225
31 Dec 251,06730640231
30 Sep 25878-10608228
30 Jun 25796-40585237
31 Mar 2574532575236
31 Dec 2471127556232
30 Sep 246779546230
30 Jun 2466219531222
31 Mar 24635-90506225
31 Dec 23611-91484224
30 Sep 23596-71451222
30 Jun 23581-70437215
31 Mar 23584-18412199
31 Dec 22580-2401187
30 Sep 2256914389181
30 Jun 2256520402172
31 Mar 2255420399165
01 Jan 2254146385148
30 Sep 2152663379127
30 Jun 21505100326108
31 Mar 2148111529187
31 Dec 2046911527274
30 Sep 2046112923267
30 Jun 2044311722860
31 Mar 204089922158
31 Dec 193697420956
30 Sep 193455519755
30 Jun 193164718255
31 Mar 193084117658
31 Dec 182813816155
30 Sep 182613515554
30 Jun 182352413554
31 Mar 182161911058
31 Dec 172212611748
30 Sep 171951611834
30 Jun 172021813321
31 Mar 17193211480
31 Dec 16177111400
30 Sep 16171231300
30 Jun 16163321190
31 Mar 16152351110
31 Dec 15141391040
30 Sep 15136351040

Kaliteli Kazançlar: 688095 yüksek kaliteli kazançlar sağlıyor.

Büyüyen Kar Marjı: 688095 geçmişte karlı hale geldi.


Serbest Nakit Akışı ve Kazanç Analizi


Geçmiş Kazanç Büyüme Analizi

Kazanç Eğilimi: 688095 şirketinin kazançları son 5 yılda yılda 11.4% oranında azaldı.

Büyüme Hızlandırma: 688095 son bir yılda karlı hale geldi, bu da kazanç büyüme oranının 5 yıllık ortalamayla karşılaştırılmasını zorlaştırıyor.

Kazançlar vs. Sektör: 688095 son bir yılda karlı hale geldi ve bu durum, geçmiş yıl kazanç büyümesinin Software sektörüyle ( -1.8% ) karşılaştırılmasını zorlaştırıyor.


Özkaynak Getirisi

Yüksek ROE: 688095 'nin Özsermaye Getirisi ( 2.1% ) düşük olarak değerlendiriliyor.


Varlık Getirisi


Kullanılan Sermaye Getirisi


Geçmişte güçlü performans gösteren şirketleri keşfedin

7D

1Y

7D

1Y

7D

1Y

Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu

VeriSon Güncelleme (UTC saati)
Şirket Analizi2026/09/22 23:07
Gün Sonu Hisse Fiyatı2026/09/22 00:00
Kazançlar2026/06/30
Yıllık Kazançlar2025/12/31

Veri Kaynakları

Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.

PaketVeriZaman ÇerçevesiÖrnek ABD Kaynağı *
Şirket Finansalları10 yıl
  • Gelir tablosu
  • Nakit akış tablosu
  • Bilanço
  • SEC Form 10-K
  • SEC Form 10-Q
Analist Konsensüs Tahminleri+3 yıl
  • Finansal tahminler
  • Analist fiyat hedefleri
  • Analist Araştırma Raporları
  • Blue Matrix
Piyasa Fiyatları30 yıl
  • Hisse senedi fiyatları
  • Temettüler, Bölünmeler ve Eylemler
  • ICE Piyasa Verileri
  • SEC Form S-1
Sahiplik10 yıl
  • En büyük hissedarlar
  • İçeriden öğrenenlerin ticareti
  • SEC Form 4
  • SEC Form 13D
Yönetim10 yıl
  • Liderlik ekibi
  • Yönetim Kurulu
  • SEC Form 10-K
  • SEC Form DEF 14A
Önemli Gelişmeler10 yıl
  • Şirket duyuruları
  • SEC Form 8-K

* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.

Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.

Analiz Modeli ve Kar Tanesi

Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına Github sayfamızdan ulaşabilirsiniz; ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınıza dair kılavuzlarımız ve YouTube’da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.

Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan hakkında bilgi edinin.

Endüstri ve Sektör Metrikleri

Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.

Analist Kaynakları

Fujian Foxit Software Development Joint Stock Co., Ltd. 8 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.

AnalistKurum
Kai QianChina International Capital Corporation Limited
Zhonghai YuChina International Capital Corporation Limited
Rui HanChina International Capital Corporation Limited

Her Yerde Daha İyi Yatırım Kararları Alın

İndirmek için tarayın
AppStore’u AçGoogle Play’i Aç
Chrome Web Mağazası
Level 5, 320 Pitt Street, Sydney
Financial Data provided by S&P Global Market Intelligence LLC, analysis provided by Simply Wall Street Pty Ltd. Copyright © 2026, S&P Global Market Intelligence LLC. All rights reserved.
Veri Kaynaklarını Görüntüle
Piyasalar
  • US: NYSE & NASDAQ
  • UK: FTSE
  • Australia: ASX
  • India: NIFTY
  • Canada: TSX
  • South Africa: JSE
  • Japan: NIKKEI
  • South Korea: KOSPI
  • Germany: DAX
Yatırım Fikirleri
  • Değeri Düşük Şirketler
  • Temettü Santralleri
  • İçeriden Satın Alma
  • Nükleer Enerji
  • Otonom Araçlar
  • Yapay Zeka
  • Kripto ve Blok Zinciri
  • Siber güvenlik
  • Daha fazla fikir
Hisse Toplulukları
  • AstraZeneca
  • HSBC Holdings
  • Shell
  • Unilever
  • Diageo
  • Rio Tinto Group
  • RELX
  • BP
  • Barclays
Araçlar ve özellikler
  • Portföy Takibi
  • Hisse Senedi Tarayıcı & Uyarılar
  • Anlatılar ve Adil Değerler
  • Temettü Hesaplayıcı
Haberler ve Keşifler
  • Son Hisse Senedi Haberleri
  • Küresel Pazar İçgörüleri
  • Foxhole
  • Yatırım Fikirleri
  • Topluluk Anlatıları
  • Yenilikler
Simply Wall St
  • Planlar & Fiyatlandırma
  • Reklam
  • Hakkımızda
  • Bize Ulaşın
  • Kariyer
  • Yardım Merkezi
  • Hisse Senedi Yatırımını Öğrenin
  • Ortaklık Programı
  • İşletme ve Kurumsal
  • Charlie AI
Simply Wall Street Pty Ltd (ACN 600 056 611), is a Corporate Authorised Representative (Authorised Representative Number: 467183) of Sanlam Private Wealth Pty Ltd (AFSL No. 337927). Any advice contained in this website is general advice only and has been prepared without considering your objectives, financial situation or needs. You should not rely on any advice and/or information contained in this website and before making any investment decision we recommend that you consider whether it is appropriate for your situation and seek appropriate financial, taxation and legal advice. Please read our Financial Services Guide before deciding whether to obtain financial services from us.
© 2026 Simply Wall Street Pty Ltd, US Design Patent #29/544/281, Community and European Design Registration #2845206
  • Şartlar ve Koşullar
  • Gizlilik Politikası
  • Yapay Zeka Koşulları
  • Finansal Hizmetler Rehberi