Yongxing Special Materials TechnologyLtd (002756) Hisse Özeti
Yongxing Special Materials Technology Co, Ltd, Çin'de ve uluslararası alanda paslanmaz çelik çubuklar ve teller, özel alaşımlı malzemeler ve lityum pil malzemelerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 4/6 |
002756 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Yongxing Special Materials Technology Co.,Ltd Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CN¥66.42 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CN¥89.88 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CN¥29.67 |
| Beta | 0.17 |
| 1 Aylık Değişim | -15.07% |
| 3 Aylık Değişim | 20.54% |
| 1 Yıllık Değişim | 115.72% |
| 3 Yıllık Değişim | -0.40% |
| 5 Yıllık Değişim | 41.09% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 422.68% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 002756 | CN Metals and Mining | CN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -10.6% | 0.5% | 1.0% |
| 1Y | 115.7% | 71.4% | 36.2% |
Getiri vs. Endüstri: 002756 geçen yıl % 71.4 oranında getiri sağlayan CN Metals and Mining sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 002756 geçen yıl % 36.2 oranında getiri sağlayan CN Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 002756 volatility | |
|---|---|
| 002756 Average Weekly Movement | 10.0% |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 7.4% |
| Market Average Movement | 6.5% |
| 10% most volatile stocks in CN Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in CN Market | 4.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 002756 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda CN piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 002756 'nin haftalık oynaklığı ( 10% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala CN hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2000 | 2,405 | Xingjiang Gao | www.yongxingbxg.com |
Yongxing Special Materials Technology Co, Ltd, Çin'de ve uluslararası alanda paslanmaz çelik çubuklar ve teller, özel alaşımlı malzemeler ve lityum pil malzemelerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile ilgilenmektedir. Östenitik ve dubleks paslanmaz çelik yuvarlak çubuklar; yüksek basınçlı kazan için paslanmaz çelik yuvarlak çubuk; paslanmaz çelik tel çubuklar; ve demir ultratek, ultratek, hassas alaşım, süper östenitik paslanmaz çelik, üre paslanmaz çelik, cerrahi operasyon için paslanmaz çelik, çökeltme ile sertleşen paslanmaz çelik vb. dahil olmak üzere özel alaşımlar sunmaktadır.
Yongxing Special Materials Technology Co.,Ltd Temel Bilgiler Özeti
| 002756 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CN¥35.19b |
| Kazançlar(TTM) | CN¥959.09m |
| Gelir(TTM) | CN¥8.06b |
002756 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 002756 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥8.06b |
| Gelir Maliyeti | CN¥6.45b |
| Brüt Kâr | CN¥1.62b |
| Diğer Giderler | CN¥658.50m |
| Kazançlar | CN¥959.09m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 1.81 |
| Brüt Marj | 20.06% |
| Net Kâr Marjı | 11.89% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 3.6% |
002756 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
002756 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
002756 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakın| Yongxing Special Materials TechnologyLtd temettü tari̇hleri̇ | |
|---|---|
| Eski Temettü Tarihi | May 29 2026 |
| Temettü Ödeme Tarihi | May 29 2026 |
| Eski temettüye kadar geçen günler | 2 days |
| Temettü ödeme tarihine kadar geçen günler | 2 days |
002756 güvenilir bir temettü ödüyor mu?
002756 temettü geçmişine ve kıyaslamalara bakınŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 13:29 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Yongxing Special Materials Technology Co.,Ltd 12 Bu analistlerden 5, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Hua Li | China Galaxy Securities Co., Ltd. |
| Joy Zhang | Goldman Sachs |
| Mengluan Liu | Guosen Securities Co., Ltd. |