Guangdong Guanghua Sci-Tech (002741) Hisse Özeti
Guangdong Guanghua Sci-Tech Co, Ltd. Çin'de elektronik kimyasallar, kimyasal reaktifler ve yeni enerji malzemeleri üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 2/6 |
002741 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Guangdong Guanghua Sci-Tech Co., Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CN¥29.95 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CN¥30.23 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CN¥14.90 |
| Beta | 0.95 |
| 1 Aylık Değişim | 34.55% |
| 3 Aylık Değişim | 29.26% |
| 1 Yıllık Değişim | 99.67% |
| 3 Yıllık Değişim | 82.73% |
| 5 Yıllık Değişim | 101.01% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 39.63% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 002741 | CN Chemicals | CN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 27.1% | 0.4% | -0.2% |
| 1Y | 99.7% | 61.5% | 36.1% |
Getiri vs. Endüstri: 002741 geçen yıl % 61.5 oranında getiri sağlayan CN Chemicals sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: 002741 geçen yıl % 36.1 oranında getiri sağlayan CN Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 002741 volatility | |
|---|---|
| 002741 Average Weekly Movement | 8.3% |
| Chemicals Industry Average Movement | 6.8% |
| Market Average Movement | 6.5% |
| 10% most volatile stocks in CN Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in CN Market | 4.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 002741 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda CN piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 002741 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala CN hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1980 | 1,065 | Ren Zheng | www.ghtech.com |
Guangdong Guanghua Sci-Tech Co, Ltd. Çin'de elektronik kimyasallar, kimyasal reaktifler ve yeni enerji malzemeleri üretmekte ve satmaktadır. Şirket bakır nitrat, bakır karbonat bazik, kuprik pirofosfat, bakır (II) oksit, bakır klorür, bakır sülfat pentahidrat, nikel karbonat bazik, nikel (II) asetat, nikel (II) klorür hekzahidrat, nikel sülfamat çözeltisi, nikel sülfat hekzahidrat sunmaktadır, kalay(II) sülfat, sodyum stannat trihidrat, potasyum stannat trihidrat, kalay(II) klorür dihidrat, kalay(II) metansülfonat çözeltisi, kobalt sülfamat çözeltisi, kobalt sülfat, kobalt asetat, kobalt nitrat, kobalt klorür ve potasyum pirofosfat; ve Cu7 ve Cu6 parlatıcı; RSBNip10 katkı maddesi; RBNiP7 parlatıcı; RBNiP6, BNiP6 ve JHD-201 katkı maddesi; 3461D katkı maddesi; ve 3471 katkı maddesi gibi kaplama katkı maddeleri. Ayrıca nikel sülfat, manganez (II) sülfat monohidrat, kobalt sülfat, üçlü öncü, lityum demir fosfat, lityum manganez demir fosfat ve demirik fosfat; PCB çözeltileri; element sınıfı, oksit/peroksit, inorganik asit vb
Guangdong Guanghua Sci-Tech Co., Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| 002741 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CN¥13.93b |
| Kazançlar(TTM) | CN¥119.84m |
| Gelir(TTM) | CN¥3.35b |
002741 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 002741 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥3.35b |
| Gelir Maliyeti | CN¥2.81b |
| Brüt Kâr | CN¥532.30m |
| Diğer Giderler | CN¥412.47m |
| Kazançlar | CN¥119.84m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.26 |
| Brüt Marj | 15.91% |
| Net Kâr Marjı | 3.58% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 47.9% |
002741 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/27 20:23 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/27 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Guangdong Guanghua Sci-Tech Co., Ltd. 4 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Wang Zhe | Citic Securities Co., Ltd. |
| Zhe Wang | Citic Securities Co., Ltd. |
| Qi Zhou | Haitong International Research Limited |