HuafangLtd (600448) Hisse Özeti
Huafang Co, Ltd, Çin'de ve uluslararası alanda giyim ve tekstil ürünlerinin baskısı, boyanması ve eğirilmesi ile uğraşmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 0/6 |
600448 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Huafang Co.,Ltd Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CN¥3.13 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CN¥4.11 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CN¥2.90 |
| Beta | 0.56 |
| 1 Aylık Değişim | -4.86% |
| 3 Aylık Değişim | -9.28% |
| 1 Yıllık Değişim | -21.75% |
| 3 Yıllık Değişim | 6.46% |
| 5 Yıllık Değişim | -12.32% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -32.66% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 600448 | CN Luxury | CN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -9.0% | -2.2% | 1.0% |
| 1Y | -21.8% | 10.1% | 36.2% |
Getiri vs. Endüstri: 600448 geçen yıl % 10.1 oranında getiri sağlayan CN Luxury sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 600448 geçen yıl % 36.2 oranında getiri sağlayan CN Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| 600448 volatility | |
|---|---|
| 600448 Average Weekly Movement | 6.4% |
| Luxury Industry Average Movement | 6.2% |
| Market Average Movement | 6.5% |
| 10% most volatile stocks in CN Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in CN Market | 4.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 600448 son 3 ayda CN piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 600448 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1976 | 3,116 | Yingshan Yan | www.hfgf.cn |
Huafang Co, Ltd, Çin'de ve uluslararası alanda giyim ve tekstil ürünlerinin baskısı, boyanması ve eğirilmesi ile uğraşmaktadır. Ev tekstili, kumaş, giyim hattı, yatak takımı, elyaf ve mavi platin serisi ürünler sunmaktadır. Şirket ayrıca termal enerji, kimya, emlak ve diğer işlerle de ilgilenmektedir.
Huafang Co.,Ltd Temel Bilgiler Özeti
| 600448 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CN¥2.03b |
| Kazançlar(TTM) | -CN¥289.23m |
| Gelir(TTM) | CN¥2.94b |
600448 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 600448 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥2.94b |
| Gelir Maliyeti | CN¥2.82b |
| Brüt Kâr | CN¥117.46m |
| Diğer Giderler | CN¥406.69m |
| Kazançlar | -CN¥289.23m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.46 |
| Brüt Marj | 4.00% |
| Net Kâr Marjı | -9.85% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 142.6% |
600448 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 10:05 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Huafang Co.,Ltd 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.