Saimo TechnologyLtd (300466) Hisse Özeti
Saimo Technology Co, Ltd. Çin'de akıllı algılama ürünleri ve kontrol sistemleri sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
300466 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Saimo Technology Co.,Ltd. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CN¥9.02 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CN¥11.48 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CN¥8.20 |
| Beta | 0.49 |
| 1 Aylık Değişim | -0.88% |
| 3 Aylık Değişim | -9.44% |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -6.91% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 300466 | CN Machinery | CN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.1% | 0.07% | -0.05% |
| 1Y | n/a | 48.5% | 34.9% |
Getiri vs. Endüstri: 300466 un CN Machinery sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: 300466 un CN Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| 300466 volatility | |
|---|---|
| 300466 Average Weekly Movement | 5.4% |
| Machinery Industry Average Movement | 6.5% |
| Market Average Movement | 6.4% |
| 10% most volatile stocks in CN Market | 10.1% |
| 10% least volatile stocks in CN Market | 4.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 300466 son 3 ayda CN piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: 300466 'nin haftalık oynaklığı ( 5% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1996 | 785 | Ran Li | www.saimo.cn |
Saimo Technology Co, Ltd. Çin'de akıllı algılama ürünleri ve kontrol sistemleri sağlamaktadır. Şirketin Toplu Taşıma bölümü, yüksek hassasiyetli bant kantarları, yüzer terazili bant kantarları, kömür tartım besleyicileri, tartım besleyicileri, harmanlama sistemleri, kontrol ekipmanları, tartım aletleri/yük hücreleri ve diğer ölçüm ekipmanları dahil olmak üzere tartım ürünleri; süpürme numunesi alma, burgu numunesi alma, numune hazırlama ve analiz ve kömür numunesi taşıma sistemleri gibi dökme malzeme algılama ürünleri ve kaçma, emniyetli çekme, konum, eğim ve düşük hız anahtarlarının yanı sıra bant hasarlı dedektörleri ve hareket izleme sistemlerini içeren konveyör koruma ürünleri sunmaktadır. Paketleme bölümü esnek ve dökme paketleme hatları; çok kafalı ve doğrusal kantar, burgu doldurucu ve hacimsel kap doldurucu; açık ağızlı, valfli torba ve hazır torba paketleyicilerin yanı sıra dikey form doldurma contaları, dökme torba paketleyici ve boşaltıcılar ve vakumlu yükleyiciler; kontrol terazisi ve metal dedektörü denetim ürünleri; robotik, düşük seviye ve yüksek seviye paletleyiciler; ve kovalı elevatörler, eğimli ve vidalı konveyör, döner tablalar, kalkış ve bahis konveyörleri ve zincirli konveyörler sağlar.
Saimo Technology Co.,Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| 300466 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CN¥4.83b |
| Kazançlar(TTM) | -CN¥26.69m |
| Gelir(TTM) | CN¥485.82m |
300466 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 300466 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥485.82m |
| Gelir Maliyeti | CN¥319.40m |
| Brüt Kâr | CN¥166.43m |
| Diğer Giderler | CN¥193.12m |
| Kazançlar | -CN¥26.69m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.05 |
| Brüt Marj | 34.26% |
| Net Kâr Marjı | -5.49% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 21.3% |
300466 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 19:47 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Saimo Technology Co.,Ltd. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.