Tellhow Sci-Tech (600590) Hisse Özeti
Tellhow Sci-Tech Co, Ltd. Çin'de ve uluslararası alanda askeri, acil durum ve akıllı güç ekipmanları sağlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 5/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 3/6 |
| Temettüler | 1/6 |
600590 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Tellhow Sci-Tech Co., Ltd. Rakipler
Tianjin Guoan Mengguli New Materials Science & Technology
Shenzhen Center Power Tech
Dianguang Explosion-proof TechnologyLtd
Hengdian Group Tospo Lighting
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CN¥12.75 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CN¥18.56 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CN¥7.94 |
| Beta | 0.84 |
| 1 Aylık Değişim | -18.74% |
| 3 Aylık Değişim | -16.01% |
| 1 Yıllık Değişim | 53.80% |
| 3 Yıllık Değişim | 89.17% |
| 5 Yıllık Değişim | 78.07% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 138.63% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 600590 | CN Electrical | CN Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -10.3% | -1.3% | -1.8% |
| 1Y | 53.8% | 72.6% | 32.7% |
Getiri vs. Endüstri: 600590 geçen yıl % 72.6 oranında getiri sağlayan CN Electrical sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: 600590 geçen yıl % 32.7 oranında getiri sağlayan CN Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| 600590 volatility | |
|---|---|
| 600590 Average Weekly Movement | 11.2% |
| Electrical Industry Average Movement | 7.5% |
| Market Average Movement | 6.6% |
| 10% most volatile stocks in CN Market | 10.2% |
| 10% least volatile stocks in CN Market | 4.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 600590 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda CN piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 600590 'nin haftalık oynaklığı ( 11% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala CN hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1996 | 1,471 | Ziqiang Li | www.tellhow.com |
Tellhow Sci-Tech Co., Ltd. Çin'de ve uluslararası alanda askeri, acil durum ve akıllı güç ekipmanları sağlamaktadır. İletişim komuta sistemi entegrasyonu ve bilgi araçları; uydu navigasyonu ve araç elektronik bilgi sistemi ürünleri; fotoelektrik görüntüleme ve hassas izleme ve ölçüm ürünleri; savaş komuta destek sistemleri; askeri güç istasyonu ve mekatronik ürünleri; askeri klima ürünleri; mühimmat ve silah sistemleri; sigortalar ve roket / füze motoru şarjları sunmaktadır. Şirket ayrıca enerji ara bağlantı çözümleri; güç şebekesi ürünleri; akıllı acil durum güç ürünleri ve güç dağıtım ürünleri de sunmaktadır.
Tellhow Sci-Tech Co., Ltd. Temel Bilgiler Özeti
| 600590 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CN¥10.87b |
| Kazançlar(TTM) | CN¥75.14m |
| Gelir(TTM) | CN¥4.53b |
600590 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 600590 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | CN¥4.53b |
| Gelir Maliyeti | CN¥3.78b |
| Brüt Kâr | CN¥751.13m |
| Diğer Giderler | CN¥676.00m |
| Kazançlar | CN¥75.14m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.088 |
| Brüt Marj | 16.59% |
| Net Kâr Marjı | 1.66% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 92.9% |
600590 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/30 21:50 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Tellhow Sci-Tech Co., Ltd. 4 Bu analistlerden 1, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Nianchun Wang | Guosen Securities Co., Ltd. |
| Zhigang Ding | Industrial Securities Co. Ltd. |
| BenHu HE | Ping An Securities Co. Ltd. |