Eupraxia Pharmaceuticals (EPRX) Hisse Özeti
Klinik aşamadaki bir biyoteknoloji şirketi olan Eupraxia Pharmaceuticals Inc. biyoteknoloji sektöründeki teknolojilerin keşfi, geliştirilmesi ve pazarlanmasıyla ilgilenmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 2/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
EPRX Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Eupraxia Pharmaceuticals Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | CA$10.33 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | CA$12.86 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | CA$5.20 |
| Beta | 1.42 |
| 1 Aylık Değişim | 4.55% |
| 3 Aylık Değişim | -6.52% |
| 1 Yıllık Değişim | 94.54% |
| 3 Yıllık Değişim | 52.81% |
| 5 Yıllık Değişim | 155.06% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 49.71% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| EPRX | CA Biotechs | CA Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 17.9% | 11.0% | 2.5% |
| 1Y | 94.5% | 21.5% | 32.5% |
Getiri vs. Endüstri: EPRX geçen yıl % 21.5 oranında getiri sağlayan Canadian Biotechs sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: EPRX geçen yıl % 32.5 oranında getiri sağlayan Canadian Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| EPRX volatility | |
|---|---|
| EPRX Average Weekly Movement | 7.9% |
| Biotechs Industry Average Movement | 11.1% |
| Market Average Movement | 10.2% |
| 10% most volatile stocks in CA Market | 17.8% |
| 10% least volatile stocks in CA Market | 3.8% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: EPRX son 3 ayda Canadian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: EPRX 'nin haftalık oynaklığı ( 8% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2011 | 49 | James Helliwell | www.eupraxiapharma.com |
Klinik aşamadaki bir biyoteknoloji şirketi olan Eupraxia Pharmaceuticals Inc. biyoteknoloji sektöründe teknolojilerin keşfi, geliştirilmesi ve pazarlanmasıyla ilgilenmektedir. Şirketin önde gelen ürün adayları arasında, karşılanmamış tıbbi ihtiyaçların tedavisi ve diz osteoartriti için ağrının giderilmesi için Faz III klinik çalışmasında olan EP-104IAR ve eklem içi kullanıma yönelik bir ürün adayı; EP-104IAR'ın tek ve tekrar dozlarının güvenliğini ve etkinliğini değerlendirmek için diz OA hastalarında Faz III klinik çalışmasında olan PROMENADE bulunmaktadır; Eozinofilik özofajit tedavisi için Faz II klinik çalışmasında olan EP-104GI; ve diğer enflamatuar eklem durumlarının, özofagusun iyi huylu yapılarının ve epidural doğumun tedavisi için klinik öncesi çalışmalarda olan EP-104. EP-104, bir dış polivinil alkol (PVA) tabakası ile kaplanmış katı bir flutikazon propiyonat (FP) çekirdeğinden oluşmaktadır.
Eupraxia Pharmaceuticals Inc. Temel Bilgiler Özeti
| EPRX temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | CA$668.95m |
| Kazançlar(TTM) | -CA$64.88m |
| Gelir(TTM) | n/a |
EPRX aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| EPRX gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$0 |
| Gelir Maliyeti | US$0 |
| Brüt Kâr | US$0 |
| Diğer Giderler | US$46.98m |
| Kazançlar | -US$46.98m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.72 |
| Brüt Marj | 0.00% |
| Net Kâr Marjı | 0.00% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
EPRX uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 15:13 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Eupraxia Pharmaceuticals Inc. 10 Bu analistlerden 8, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| David Martin | Bloom Burton & Co. |
| Tania Armstrong-Whitworth | Canaccord Genuity |
| Kristen Kluska | Cantor Fitzgerald & Co. |