This company listing is no longer active
Vimeo (V2ME34) Hisse Özeti
Vimeo, Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda video yazılım çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 3/6 |
| Geçmiş Performans | 1/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
V2ME34 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Vimeo, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$8.51 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$8.69 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$4.10 |
| Beta | 2.21 |
| 1 Aylık Değişim | 1.43% |
| 3 Aylık Değişim | 84.60% |
| 1 Yıllık Değişim | 9.52% |
| 3 Yıllık Değişim | 96.99% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -73.54% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| V2ME34 | BR Interactive Media and Services | BR Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.4% | 0.7% | -0.7% |
| 1Y | 9.5% | 53.9% | 13.2% |
Getiri vs. Endüstri: V2ME34 geçen yıl % 53.9 oranında getiri sağlayan BR Interactive Media and Services sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: V2ME34 geçen yıl boyunca % 13.2 oranında getiri sağlayan BR Piyasası ile eşleşti.
Fiyat Oynaklığı
| V2ME34 volatility | |
|---|---|
| V2ME34 Average Weekly Movement | n/a |
| Interactive Media and Services Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 5.0% |
| 10% most volatile stocks in BR Market | 8.2% |
| 10% least volatile stocks in BR Market | 1.9% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: V2ME34 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda BR piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: V2ME34 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2004 | 1,102 | Phil Moyer | vimeo.com |
Vimeo, Inc. iştirakleri ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda video yazılım çözümleri sunmaktadır. Video barındırma ve yönetimi, sezgisel video oluşturma ve düzenleme, anlayışlı analitik, yapay zeka dil çevirileri ve kurumsal araçlar dahil olmak üzere anahtar teslimi bulut tabanlı çözümler sunar. Şirket ayrıca video oluşturma, işbirliği, dağıtım, barındırma, pazarlama, para kazanma ve analiz özellikleri dahil olmak üzere bir hizmet olarak yazılım modeli aracılığıyla araçlar sunar; Vimeo Enterprise; ve özel destek, hesap yönetimi, hizmet seviyesi anlaşmaları ve profesyonel canlı etkinlik hizmetleri gibi ek özellikler sağlayan over-the-top (OTT).
Vimeo, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| V2ME34 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | R$7.08b |
| Kazançlar(TTM) | R$2.97m |
| Gelir(TTM) | R$2.25b |
V2ME34 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| V2ME34 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$416.60m |
| Gelir Maliyeti | US$93.16m |
| Brüt Kâr | US$323.44m |
| Diğer Giderler | US$322.89m |
| Kazançlar | US$551.00k |
Son Raporlanan Kazançlar
Sep 30, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.0033 |
| Brüt Marj | 77.64% |
| Net Kâr Marjı | 0.13% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
V2ME34 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2025/11/25 04:25 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2025/11/21 00:00 |
| Kazançlar | 2025/09/30 |
| Yıllık Kazançlar | 2024/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Vimeo, Inc. 7 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Daniel Salmon | BMO Capital Markets Equity Research |
| Cory Carpenter | J.P. Morgan |
| Douglas Anmuth | J.P. Morgan |